11.03.2019 16:05

Muzyk zszedł ze sceny, bo nie mógł uciszyć publiczności: "Zamknijcie się, zostały 3 minuty!"

Do takiej przykrej sytuacji doszło na koncercie wokalisty grupy Staind.

Wokalista Staind
foto: kadr z wideo

Wybierając się na koncert chcesz posłuchać swoich ulubionych piosenek, pośpiewać razem z idolem i zobaczyć ciekawe show sceniczne. Tak przynajmniej powinno być, ale podczas koncertu, o którym zaraz przeczytacie, coś poszło nie tak. Okazało się, że część publiczności miała muzyka gdzieś i zamiast słuchać koncertu, po prostu gadała. Tego nie wytrzymał sam muzyk, który po prostu zszedł ze sceny.

Muzyk zszedł ze sceny, bo nie mógł uciszyć publiczność

Do takiej nieprzyjemnej sytuacji doszło podczas koncertu Aarona Lewisa 9 marca 2019 w Oklahomie. Wokalista amerykańskiej kapeli Staind nie był w stanie zagrał akustycznie utworu "Intro". Publiczność cały czas gadała i poirytowany muzyk postanowił zwrócić się bezpośrednio do widzów:

"

Posłuchajcie, jeżeli się nie zamkniecie, to nawet nie usłyszycie gitary. Przymknijcie się, zostały mi 3 minuty. Czy możecie choć raz... Przez cały czas ku*wa gadacie. Zamknijcie się albo po prostu skończę grać. "

Ostre słowa oraz groźba, że zejdzie ze sceny nic nie pomogły. Lewis postanowił po jakimś czasie ponownie zwrócić się do publiczności stwierdzając, że piosenka, którą chce wykonać, jest podziękowaniem dla fanów, a oni zaś nie chcą jej posłuchać.

Jared Leto
Jared Leto
Przeczytaj także Jared Leto przerwał koncert, żeby zwrócić uwagę agresywnym ochroniarzom

Mimo tego, że artysta zaczął mimo wszystko wykonywać utwór, publiczność się nie uspokoiła. Wówczas miarka się przebrała i Aaron Lewis zszedł po prostu ze sceny. Chyba żaden muzyk nie chciałby znaleźć się w tak niemiłej sytuacji...

Nie jest to pierwsza taka sytuacja na koncercie Aarona Lewisa, bowiem jeszcze na występie w Pharr muzyk miał problem z uciszeniem publiczności. Natomiast podczas show w Indianapolis widzowie wykrzykiwali tytuły piosenek w trakcie jego występu.

Lewis zdecydował się na muzykę country w 2011 roku, gdy wydał EP-kę "Town Line". Drugi album zatytułowany "Sinner" ukazał się w 2016 roku, natomiast kolejny krążek "State I'm In" pojawi się 12 kwietnia 2019.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele