Muzyka z bajek w metalowej wersji
Magda Słomka
13.07.2015 14:29
Muzyka z bajek w metalowej wersji Fot. kadr z wideo

Spiderman, Batman, Wojownicze Żółwie Ninja, Kubuś Puchatek i inne postacie z kreskówek w mrocznym wydaniu! Posłuchajcie motywów przewodnich z dziecięcych animacji na ostro...

Jesteście już poważnymi, dorosłymi metalowcami, ale na samo wspomnienie o dzieciństwie spędzonym przed telewizorem z pilotem od magnetowidu w ręku, cieknie Wam łza?

Teoretycznie oglądać animacji z zamierzchłych czasów, w których motywem przewodnim jest miłość i jednorożce, już nie wypada. Czasem zdarza nam się zaśpiewać kawałki z „Króla Lwa” czy „Pocahontas”, ale tylko o 4 nad ranem w momencie, gdy kac zbliża się do nas z prędkością światła.

Mamy dla Was coś, co osłodzi Wasze stęsknione serca... Oto motywy przewodnie z bajek zaśpiewane, a raczej wydarte z gardła tak, że żaden ortodoksyjny metalowy kumpel nie przyczepi się do Was o sentymenty. Posłuchajcie!

Kto przyszedł Wam na pomoc? To znowu Jared Dines, ten sam, który odkrył, że kury kochają metal! To także on podpowiedział Wam, jak modnie ustawić perkusję, jak machać głową na 10 sposobów i w jaki sposób zrobić deathmetalową pizzę...

To wcale nie nowość, że bajki mają naprawdę sporo powiązań z ciemną stroną mocy... W naszym zestawieniu „TOP 7 najdziwniejszych coverów” przekonacie się o tym, że Wilk i Zając coverują Rammstein, a Behemoth śpiewa dla Disneya... Z kolei Kiss nagrał utwór do bajki „Scooby Doo”, a Minionki w wolnych chwilach grają Van Halen.

Nie od dziś chodzą słuchy, że Reksio i Kubuś Puchatek to pomioty szatana...

Nie wstydźcie się bajek! Wersja której animacji spodobała Wam się najbardziej?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.