13.04.2016 13:03

„My Heart Will Go On” w wersji blackmetalowej

Jak kocha fan zespołu Mayhem? Mocno, aż do utraty tchu. Posłuchajcie, jak prezentuje się mroczne wyznanie miłości wiecznie nieszczęśliwego upudrowanego kolesia.

„My Heart Will Go On” w wersji blackmetalowej
foto: kadr z wideo

Czarna wielka przepaść pochłaniała Twoją duszę każdego przeklętego dnia, życie w pojedynkę jest prawdziwą udręką. Upiornym makijażem podkreślasz, jak bardzo jesteś inny od tych uśmiechniętych śmieszków, którzy nie rozumieją bólu istnienia.

Życie to nie bajka, ale dobrze byłoby z kimś dzielić się swoimi smutkami i mrokiem wypełniającym po brzegi Twoje zimne serce. Każdy chce, by obok była bliska osoba, która podobnie jak Ty kocha czerń i chciałaby na stosie spalić Tych, którzy lubią słońce i słuchają pociesznych dźwięków. Liczy się tylko blackmetal! Idealny wybranek powinien być fanem tego gatunku i charakteryzować się podobnym nastawieniem do mrocznego życia.

W tym momencie rozpoczyna się historia miłości niczym z filmu „Titanic” - tylko zamiast ładnych buzi Kate Winslet oraz Leonardo DiCaprio mamy parę blackmetalowców, którzy zapoznają się całkiem przypadkowo w parku.

Przy akompaniamencie słynnego numeru z tego obrazu wyznają sobie miłość aż po grób, blackmetalowiec sypie płatki róż dla swojej wybranej, wspólnie podcinają gardło pluszowemu miśkowi, którego krew później piją podczas romantycznej kolacji.

Aż miło popatrzeć na tę parę!

Ponoć miłość jest ślepa i powoduje, że jest się gotowym dosłownie na wszystko. Zakochani spędzają każdą wolną chwilę wspólnie przeżywając chwile pełne smutku i otchłani rozpaczy.

Utwór „The Heart Does Grow Kold” jest oczywiście blackmetalową parodią numeru „My Heart Will Go On”, który w oryginale wykonuje Celine Dion. Ballada wokalistki jest na tyle popularnym utworem, że często można ją usłyszeć w radiu czy na karaoke, gdy jakaś amatorka brzmi jak piła husqvarna próbując wyciągnąć wysokie nuty. Teraz jednak blackmetalowcy udowodnili, że każdy szlagier można przerobić na ociekający krwią kawałek. Do szczęścia brakuje tylko metalowej koszulki z Celine Dion, który dopełni twój zatrważający wizerunek.

„The Heart Does Grow Kold” został stworzony przez tych samych mrocznych gości, którzy śpiewali kołysanki w Pradze strasząc turystów oraz „All I Want For Christmas Is You” w wersji blackmetalowej. Jak widać mrok jest wszędzie i otacza nas już ze wszelkich możliwych stron.

Jak oceniacie „My Heart Will Go On” w blackmetalowej wersji?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele