Myles Kennedy: Nowy album Slasha jest już gotowy

Aleksandra Degórska
04.05.2018 17:54
Myles Kennedy: Nowy album Slasha jest już gotowy Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wokalista zdradził, że solowa płyta gitarzysty Guns N' Roses pojawi się jeszcze w 2018 roku. 

Dyskografię Slasha i Mylesa Kennedy'ego & The Conspirators zamyka wydany w 2014 roku album „World's On Fire”. Wejście do studia opóźniała trasa koncertowa Guns N' Roses, jednak w marcu 2018 roku Slash wyznał, że rozpoczął prace nad kolejnym swoim krążkiem.

Gitarzysta zdradził również, że jest mocno podekscytowany wchodząc do studia razem z Mylesem, Brentem i Toddem, z którymi współpracuje już od ośmiu lat. Producentem nadchodzącego albumu Slasha został Michael „Elvis” Baskette, który współpracował już między innymi z Alter Bridge i Incubus. 

Nowy album Slasha gotowy

Myles Kennedy, zapytany o postępy w pracy, udzielił odpowiedzi, która zadowoli wszystkich fanów Slasha:

Zakończyliśmy nagrywanie płyty. W ubiegłym tygodniu nagrałem wokal, więc album jest gotowy. Prawdopodobnie pojawi się jeszcze w 2018 roku. 

Guns N' Roses z reedycją „Appetite For Destruction”

Zanim jednak nowy krążek Slasha trafi na rynek fani Guns N’ Roses będą mogli sięgnąć po box „Appetite For Destruction: Locked N’ Loaded Edition”, który ukaże się 29 czerwca 2018. 

Na nową wersję kultowego albumu trafią m.in. nowy master z oryginalnych taśm analogowych, 12 zremasterowanych utworów pochodzących z EP-ek i B-side’ów, 25 niewydanych wcześniej demo z sesji nagraniowej Sound City z 1986 roku, kilka niewydanych utworów z sesji stworzonych pod okiem producenta Mike’a Clinka - w tym „Shadow of Your Love” nagrane miesiąc przed właściwymi sesjami do albumu oraz „Move to the City” (akustyczna wersja z 1998 roku).

Guns N' Roses w Polsce w 2018

W 2018 zespół Guns N’ Roses po raz drugi zagra w Polsce w ramach trasy „Not In This Lifetime Tour”. Zespół wystąpi  9 lipca 2018 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety na koncert Guns N’ Roses, Volbeat i Tyler Bryant & The Shakedown dostępne są na eBilet.pl w cenie od 220 złotych.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.