18.01.2019 13:23

Myrkur nagrywa nowy, folkowy album. Zespół udostępnił materiał ze studia

Amalie Bruun zapowiedziała prace nad najnowszą płytą Myrkur. Opublikowała zdjęcie ze studia, w którym spędzi najbliższy miesiąc.

Myrkur
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Blackmetalowy projekt muzyczny Myrkur zyskuje coraz większą popularność także w Polsce. Koncerty wokalistki o duńskim pochodzeniu intrygują i przyciągają tłumy na koncerty. Muzyka Myrkur to połączenie metalu i folku. Amalie Bruun doskonale łączy szalony krzyk ze swoją druga naturą - delikatnym, melodyjnym śpiewem. Wokalistka zdradziła, że pracuje własnie nad nowym materiałem

Myrkur nagrywa nową płytę

Grupa Myrkur powróciła do studia, aby rozpocząć pracę nad trzecim albumem studyjnym. Bruun opublikowała zdjęcie ze studia na oficjalnym Instagramie zespołu, gdzie wyjawiła, że trwają nagrania do następcy "Mareridt" z 2017 roku. 

"

Trzeci dzień nagrywania nowego albumu - będzie folkowy. Producent jest moim przyjacielem, z którym nagrywam i gram od jakiegoś czasu. Może poznajecie kto to po wyglądzie jego studia?

Tak czy inaczej, to tutaj będę przez następny miesiąc. Zakopana w sagach, starych instrumentach, snach, pogańskich mitach, mrocznych baśniach i wśród przyrody. "

Myrkur zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Grupa Myrkur pojawi się w Polsce w ramach Castle Party 2019.Impreza odbędzie się w dniach 11-14 lipca 2019 roku na zamku w Bolkowie. Na występach zobaczmy też zespół Darher, Entropia, Eivor, Helroth i wielu innych. 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News