08.02.2018 11:55

Na Netfliksie pojawi się serial o korpopandzie, która lubi śpiewać death metal

Praca w korporacji jest naprawdę męcząca - po godzinach można się zatem wyżyć w karaoke. Tak przynajmniej robi ta sympatyczna ruda panda.

Na Netfliksie pojawi się serial o korpopandzie, która lubi śpiewać death metal
foto: kadr z wideo

Idziesz do nudnej pracy, szef znowu na Ciebie krzyczy, robi Ci się słabo na sam widok papierów na stole, a przed Tobą jeszcze 10 godzin pracy. Trudno w takich warunkach nie zwariować, jedynie po pracy można odreagować, a bohaterka tej opowieści zna bardzo dobry sposób na to, jak się odstresować.

Poznajcie Aggretsuko, która została stworzona przez przedsiębiorstwo Sanrio odpowiadające również za Hello Kitty. Animacja o rudej pandzie pojawiła się w Japonii jeszcze w 2016 roku, ale teraz anime będziecie mogli zobaczyć na Netflixie od 20 kwietnia 2018.

Dlaczego w ogóle piszemy o tej postaci w dziale muzycznym? Bo panda po godzinach idzie na karaoke, gdzie śpiewa deathmetalowe hiciory - jest to najlepszy sposób na odreagowanie po ciężkiej pracy.

Przekonajcie się zatem, jak wygląda życie tej postaci:

Zapewne animacja przypadnie do gustu tym, którzy na co dzień siedzą w korporacji i mają dosyć swojego życia. O takich ludziach powstała również krótka animacja „Happiness” pokazująca wyścig szczurów. Główny bohater opowieści dosłownie ginie w morzu innych osobników, chce być szczęśliwy, ale zakup kolejnych przedmiotów nie powoduje wcale, że jego stan się zmienia.

Jak odreagowujesz po pracy?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Netflix