Na Zamku Piastowskim odbędzie się Ogólnopolski Zlot Fanów The Prodigy

Aleksandra Degórska
28.04.2017 11:11
Na Zamku Piastowskim odbędzie się Ogólnopolski Zlot Fanów The Prodigy Fot. Sputnik / East News

Lubicie poszaleć przy elektronicznych mocnych brzmieniach? Jeżeli tak to koniecznie musicie zwrócić uwagę na to wydarzenie.

Capital of Rock po raz drugi odbędzie się na Stadionie Wrocław. Fani mocnego grania będą mogli zobaczyć 19 sierpnia 2017 roku elektroniczne trio The Prodigy, Wolfmother, Breaking Benjamin oraz RavenEye. Nim jednak kapele pojawią się w Polsce fani The Prodigy będą mogli wziąć udział w evencie, który jest skierowany specjalnie do nich.

27 maja 2017 w Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się Ogólnopolski Zlot Fanów The Prodigy organizowany przez The Prodigy Polish Fans. Jak przekonują organizatorzy impreza odbędzie się na samym dziedzińcu, gdzie kiedyś rezydował Mieszko I. W tym nietuzinkowym miejscu fani będą mogli posłuchać utworów The Prodigy, jak również innego repertuaru w klimacie DNB, Breaks, Rave, Industrial.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Na imprezę zjadą się artyści z całej Polski, Live Acty, jak również specjalne sety Djskie. Nie zabraknie też wyjątkowej oprawy wizualnej. Na imprezie będzie obecna agencja RockloudLive, organizator Capital of Rock, który przygotowuje niespodziankę dla fanów The Prodigy czekających na sierpniowy koncert zespołu na Capital of Rock.

Jeżeli jesteście zainteresowani eventem, to więcej informacji znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku:

Oczekiwanie na wrocławski koncert The Prodigy można sobie również umilić przesłuchując covery kapeli w rockowych i metalowych aranżacjach. Niektóre wersje naprawdę powalają z nóg.

Bilety na festiwal Capital of Rock 2017 są do nabycia na stronie eventim.pl w następujących cenach:

  • Trybuny Dolne 299 złotych
  • Trybuny Dolne 259 złotych
  • Trybuny Dolne 239 złotych
  • Trybuny Górne 249 złotych
  • Trybuny Górne 189 złotych
  • Trybuny Górne 169 złotych
  • Płyta A 299 złotych
  • Płyta B 199 złotych
foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.