Na drugie mu Kiss

Magda Słomka
09.01.2015 11:19
Na drugie mu Kiss Fot. Prawo jazdy, taki fejk, hahaha.

I wcale tego nie żałuje! Pewien Fin zmienił imię w latach 90-tych, dzięki czemu zgarnia darmowe browary i pizzę. Skąd taki pomysł?

Tero Huikko na początku lat 90-tych postanowił zmienić swoje drugie imię na nazwę ulubionego zespołu. Nie dość, że mężczyzna nie żałuje swojej decyzji, to jeszcze twierdzi, że „dzięki niej wiele zyskał”.

Pomysł pojawił się, kiedy moi przyjaciele testowali mnie z zakresu wiedzy o zespole Kiss, puszczając mi po jednej sekundzie nagrań różnych utworów kapeli. Bardzo się znudzili, kiedy okazało się, że znam każdy ich kawałek. Powiedzieli wtedy: „Powinieneś mieć na imię Kiss”. Wtedy właśnie postanowiłem je sobie zmienić.

Huikko próbował i próbował, aż wreszcie otrzymał zgodę na zmianę drugiego imienia i od tej pory oficjalnie nazywa się Tero Kiss Huikko. Nie wierzycie? Oto jego prawo jazdy:

kiss name

Czy Tero Kiss miał przez ten fakt jakieś nieprzyjemności?

Nie było z tym żadnych problemów i do tej pory nie żałuję swojej decyzji. Dzięki niej zyskałem wiele. Nikt nie dostał tylu darmowych piw i pizzy, co ja.

Tero cały czas kocha amerykański zespół. Kiss w ogóle mu się nie znudził i wyciąga lekcje z jego twórczości.

Słucham Kiss każdego dnia. Oni wiele mi dają, to dzięki nim tak dobrze mówię po angielsku. Kiedy wypowiadam się w tym języku, mówię z nowojorskim akcentem, który zdobyłem dzięki zespołowi Kiss.

Ciekawe co na to członkowie kapeli... Tero, gdybyś miał jaja, zmieniłbyś na Kiss swoje pierwsze imię!

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.