18.06.2018 16:52

Na koncercie Foo Fighters spadł meteor! Czy sprawiła to solówka Taylora Hawkinsa?

To był naprawdę wyjątkowy moment! Zobaczcie krótkie nagrania z tego wydarzenia.

Dave Grohl z Foo Fighters
foto: Stephanie Port/imageSPACE/Sipa U/East News

Wybierając się na rockowy koncert zawsze człowiek wie, czego się spodziewać - mocne dźwięki z głośników, ekscentryczni muzycy na scenie, pirotechniczne show, oślepiające światła. Jednak nikt nie spodziewał się, że podczas występu Foo Fighters w Holandii na Pink Pop fani będą świadkami pokazu, który zaprezentowała sama natura.

Gdy Taylor Hawkins prezentował swoje solo na perkusji na niebie pojawił się meteor. Jeden z festiwalowiczów zdążył nagrać ten moment, który trwał ułamek sekundy. Fani musieli być zachwyceni tym momentem, w końcu nie ma nic bardziej magicznego, niż spadająca gwiazda podczas koncertu ulubionej kapeli.

Spadający meteor na koncercie Foo Fighters

Ciekawe, czy fani zdążyli pomyśleć życzenie? Zapewne niejeden z nich chętnie chciałby jeszcze raz zobaczyć Foo Fighters na żywo.

Niespodzianki na koncertach Foo Fighters

Na koncertach Foo Fighters zawsze coś się dzieje - ostatnio Dave Grohl stał się „ojcem” dla jednego fana, natomiast na innym występie mały dzieciak zagrał na perkusji z kapelą i nie chciał zejść ze sceny. Co więcej Foo Fighters ma na swoim koncie występ ze specjalnym gościem - Rickiem Astleyem.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Foo Fighters