27.11.2019 16:25

Na koncercie U2 fan wskoczył na scenę. Bono obronił go przed ochroniarzami [WIDEO]

Zobaczcie nagranie z koncertu U2, podczas którego doszło do małego zamieszania na scenie.

U2
foto: Doug Peters/EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Każdy chyba fan marzy, żeby poznać swojego muzycznego idola, razem z nim zagrać czy zamienić parę zdań. Coraz częściej na koncertach można zobaczyć osoby, które stoją blisko pod sceną i trzymają jakiś transparent, np. z prośbą o wspólne zagranie jakiegoś kawałka. Artyści chętnie zapraszają takie osoby i okazuje się, że często wśród fanów zespołu jest sporo uzdolnionych muzyków, którzy na scenie czują się jak ryba w wodzie. Na jednym z koncertów U2 pewien fan został zaproszony przez samego Bono, który potem bronił go przed ochroną.

Bono U2 obronił fana przed ochroniarzami [WIDEO]

U2 wystąpił w Brisbane w Australii i Bono zwrócił uwagę na jaskrawo ubranego fana przy barierce. Wokalista postanowił go zaprosić na scenę i ucieszony wielbiciel U2 w stroju diabła zaczął niczym szaman skakać na scenie. Po krótkiej chwili obok niego pojawili się ochroniarze, którzy chcieli go zabrać ze sceny. Do akcji jednak wkroczył Bono, który nie pozwolił, by ochrona źle potraktowała fana. W konsekwencji wielbiciel zespołu pozostał na scenie i dalej tańczył jak szalony.

Foo Fighters
Foo Fighters
Przeczytaj także Mały fan Foo Fighters tańczy na koncercie ulubionego zespołu [WIDEO]

U2 może się pochwalić sporą sumą zarobioną na trasach koncertowych w ostatniej dekadzie. Kapela zarobiła najwięcej i jest to suma ponad 1 mld dolarów. Na 2. miejscu jest Rolling Stones, który zainkasował aż 929 mln dolarów. Kolejną pozycję zajmuje Ed Sheeran, który zgarnął za występy o 7 mln dolarów mniej niż legenda rocka.  

Zobacz także: Które gwiazdy rocka zarobiły najwięcej podczas tras koncertowych przez ostatnią dekadę?

Tagi: Duperele U2