Pogoda
12.03.2018 12:27

Na planie filmu o Motley Crue doszło do poważnego wypadku

Prace nad filmem rozpoczęły się w lutym 2018 i niestety w marcowy weekend doszło do wypadku. Mężczyzna trafił do szpitala.

Na planie filmu o Motley Crue doszło do poważnego wypadku
foto: East News

Ostatnio jest naprawdę głośno o filmowej biografii dotyczącej Mötley Crüe, która powstaje na podstawie książki o tytule „The Dirt” z 2001 - tak samo będzie nazywać się również film. Książka opisuje alkoholowe i narkotykowe ekscesy muzyków oraz ich romanse z celebrytkami.

Prace nad produkcją filmową ruszyły pełną parą w lutym 2018, jednak jak podał TMZ jeden z członków załogi pracującej nad filmem trafił do szpitala po tym, jak został porażony prądem.

Wypadek na planie filmu o Motley Crue

Do zdarzenia doszło rano 10 marca 2018 roku w Nowym Orleanie, gdy pracownik odpowiedzialny za budowanie rusztowań na planie był akurat na szczycie jednej z konstrukcji. Obecnie mężczyzna przebywa w szpitalu, ale wkrótce powinien dojść do formy. Wideo z zajścia możecie obejrzeć na stronie TMZ.

foto: tmz.com

Niestety nie jest to pierwsze takie zdarzenie, gdy doszło do poważnego wypadku na planie filmowym. Aktorka Taylor Hickson została trwale okaleczona na planie horroru „Ghostland” i pozwała z tego powodu producentów.

Film biograficzny o Motley Crue

W produkcji zobaczymy barwne życie glammetalowców od początku powstania Motley Crue w 1981 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy pojawi się film w kinach - wiemy natomiast, kto odegra główne role.

Perkusistę Tommy'ego Lee zagra raper Machine Gun Kelly, natomiast Douglas Booth wystąpi jako basista Nikki Sixx. Znany z serialu „The Punisher” Daniel Webber wcieli się we frontmana Vince'a Neil'a, zaś Iwan Rheon z „Gry o tron” zagra Micka Marsa. Za film „The Dirt” odpowiedzialna jest platforma Netflix.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Motley Crue