Na pogrzebie Charliego Wattsa nie pojawili się muzycy The Rolling Stones. Jaki jest powód?

14.09.2021 15:43
Charlie Watts Fot. Brian Foskett/Image State/East News

Dlaczego koledzy z zespołu The Rolling Stones nie pojawili się na pogrzebie perkusisty?

24 sierpnia 2021 w wieku 80 lat zmarł perkusista The Rolling Stones, Charlie Watts. Jak podaje "The Sun", jego skromny pogrzeb odbył się w hrabstwie Devon. To tutaj mieszkał z rodziną i miał stadninę koni. Media twierdzą, że na uroczystości była tylko najbliższa rodzina, zabrakło muzyków The Rolling Stones. 

Polecamy

Na pogrzebie Charliego Wattsa nie pojawili się muzycy The Rolling Stones. Jaki jest powód?

"The Sun" zwrócił uwagę, że Charlie Watts zawsze stronił od mediów i również jego pogrzeb odbył się bez zbędnego szumu. Okazało się, że na pogrzebie była tylko najbliższa rodzina. Muzycy The Rolling Stones przebywają obecnie w Bostonie, gdzie szykują się do nadchodzącej trasy koncertowej zespołu. Gazeta twierdzi, że artyści nie polecieli na pogrzeb z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa.

Polecamy

Pierwszy koncert kapeli odbędzie się za miesiąc, 26 września 2021 i na perkusji usłyszymy Steve'a Jordana, który gra w projekcie Keitha Richardsa "X-Pensive Winos". Wielu fanów liczy na to, że nadchodząca trasa będzie hołdem dla zmarłego perkusisty, który nie opuścił ani jednego koncertu The Rolling Stones od stycznia 1963 roku. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.