Na terenie Coachelli doszło do śmiertelnego wypadku. To pierwsze takie zdarzenie od 5 lat

Joanna Chojnacka
08.04.2019 10:33
Na terenie Coachelli doszło do śmiertelnego wypadku. To pierwsze takie zdarzenie od 5 lat Fot. pixabay.com

6 kwietnia 2019 roku podczas prac przy budowie sceny na nadchodzący festiwal Coachella zginął jeden z pracowników. Najprawdopodobniej spadł z dachu.

Coachella Valley Music and Arts Festival odbędzie się w trakcie dwóch kwietniowych weekendów. W pierwszych koncertach będzie można uczestniczyć od 12 do 14 kwietnia 2019 roku, druga część imprezy nastąpi tydzień później - od 19 do 21 kwietnia 2019 roku. Do wydarzenia pozostało już niewiele czasu, a w kalifornijskim Empire Polo Club na Pustyni Colorado trwają intensywne przygotowania do koncertów

Przeczytaj także

Na terenie Coachelli doszło do śmiertelnego wypadku

Niestety 6 kwietnia 2019 roku podczas budowy sceny doszło do tragicznego wypadku. Jak donosi CNN, rzecznik policji Benjamin Guitron potwierdził, że na terenie Coachelli zginął jeden z pracowników festiwalu. Goldenvoice Media Group, która zajmuje się promocją imprezy wydała oświadczenie w sprawie:

Był naszym kolegą, przyjacielem, członkiem naszej wielkiej rodziny od 20 lat. Robił tutaj to, co kochał. Pracował bardzo ciężko i był kochającym człowiekiem, który troszczył się o sój zespół. Był odpowiedzialny za niezliczone pokazy wystawiane na festiwalu.

Pracownik najprawdopodobniej nie przeżył upadku z dachu. Okoliczności sprawy bada policja oraz specjaliści do spraw BHP.

Zobacz też: >> Marihuana zakazana na słynnym festiwalu <<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.