30.11.2017 15:27

Nagrywanie na koncertach powinno być zakazane? Czytelnicy Antyradio.pl zdecydowali [WYNIKI SONDY]

Artyści nie lubią jak wymachuje się telefonami na koncercie i zamiast skupiać się na występie wszyscy patrzą w ekrany smartfonów.

Nagrywanie na koncertach powinno być zakazane? Czytelnicy Antyradio.pl zdecydowali [WYNIKI SONDY]
foto: materiały prasowe

Nie lubi tego Sebastian Bach czy Corey Taylor. Temat nagrywania muzyków na koncertach powraca jak bumerang. Firma Skiddle postanowiła sprawdzić co o tym sądzą młode osoby w przedziale wiekowym 16-30 lat. Przepytała zatem 1 200 osób, które używają telefonów na koncertach i festiwalach.

Sonda wykazała, że 27% osób sądzi, że nagrywanie muzyków powinno być zakazane. 37% z nich uważa, że to po prostu rozprasza, zaś 34% sądzi, że w pewien sposób to przeszkadza w przeżywaniu koncertu.

Serwis Antyradio.pl postanowił zapytać czytelników co oni sądzą na ten temat. Okazuje się, że większość osób jest za zakazem nagrywania muzyków na koncertach. Zobaczcie wyniki naszej sondy.

czy nagrywanie

66,81 % osób chce zakazu, bowiem uważa, że jest to brak szacunku, jak również chce się skupić maksymalnie na tym, co dzieje się na scenie. Tylko 24,17 % podchodzi do nagrań jak do pamiątki z koncertu ulubionego koncertu, zaś 2,12% chce się pochwalić nagraniami wrzucając je na Facebooka czy Instagram.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News