09.04.2019 13:51

Najbardziej metalowa kolejka dla dzieci jeździ w Rosji przy dźwiękach Rammsteina

Dzieci muszą poznawać dobrą muzykę już w dzieciństwie! Zobaczcie, jak ta zasada weszła w życie w jednym z rosyjskich parków.

Rammstein w kolejce dla dzieci
foto: kadr z wideo

Rammstein ma wielu wiernych fanów w Rosji, którzy uwielbiają zespół, tworzą covery i puszczają kawałki grupy w różnych dziwnych miejscach. Usłyszeliśmy już "Du Hast" w wersji rosyjskiej orkiestry, jak również utwór "Links 2 3 4" po rosyjsku. Nasi wschodni sąsiedzi kochają całym swoim sercem muzykę Rammsteina i puszczają hity kapeli również najmłodszym.

Kolejna dla dzieci w rosyjskim parku jeździ przy dźwiękach Rammsteina

W sieci pojawiło się zabawne nagranie z Syberii, a dokładnie z miasta Omsk. W parku jeździ pociąg dla dzieci - nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie fakt, że z pojazdu wydobywała się muzyka Rammsteina. Czy piosenka "Du Hast" miała zachęcić małe urwisy do przejażdżki pociągiem? Mieszkańcy miasta byli mocno zdziwieni takimi brzmieniami, które w ogóle nie kojarzą się z dziecięcą kolejką.

Mroczne dzieciaki zagrały utwór Rammsteina
Mroczne dzieciaki zagrały utwór Rammsteina
Przeczytaj także Mroczne dzieciaki zagrały utwór Rammsteina

Rosjanie chcą odwołania koncertów Rammsteina

Niestety nie wszyscy są zachwyceni twórczością Rammsteina. W Rosji powstała petycja, żeby odwołać koncerty grupy w Moskwie i Petersburgu. Według autora tekstu, zespół demoralizuje dzieci i w swoich klipach obraża Rosjan oraz Europejczyków.

Miejmy nadzieję, że nie będzie problemów z polskim koncertem grupy. Rammstein wystąpi 24 lipca 2019 w Chorzowie na Stadionie Śląskim.

Przejechalibyście się taką kolejką?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Rammstein