09.04.2020 12:43

Najbliższe koncerty odbędą się najwcześniej w 2021 roku? Tak sądzi organizator imprez

Agent Daniel DeFonce, organizujący koncerty na potrzeby m.in. Devastation on the Nation Tour, stwierdził ostatnio, że powrót do koncertowania nastąpi dopiero na początku 2021 roku.

Najbliższe koncerty odbędą się najwcześniej w 2021 roku? Tak sądzi organizator imprez
foto: Karol Makurat/REPORTER/East News/zdjęcie poglądowe

Daniel DeFonce przestrzegł innych agentów, promotorów i fanów muzyki, że przez COVID-19, prawdziwe koncertowanie prawdopodobnie powróci dopiero w 2021 roku. Chociaż duże trasy pokroju stadionowych imprez Rammsteina, halowych koncertów Megadeth i Lamb of God, czy powracającego Motley Crue wciąż mają się odbyć, to najprawdopodobniej sytuacja ulegnie zmianie w ciągu kolejnych kilku tygodni. 

Agent metalowych zespołów twierdzi, że koncerty powrócą dopiero w 2021 roku

DeFonce udostępnił długie oświadczenie na swoim Twitterze, gdzie stwierdził m.in. że zbyt dużo osób jest optymistycznie nastawionych w sprawie powrotu do koncertowania. Jego boli to szczególnie, ponieważ jego dochody zależą od tego, czy zespół będzie grał koncerty.

Metallica
Metallica
Przeczytaj także Poniedziałki z Metalliką: Obejrzyj za darmo koncert zespołu z Kopenhagi z 2009 roku

Potem dodał również, że najwcześniej koncertowanie zostanie wznowione na początku 2021 roku, nawet jeżeli kilka zespołów wybierze się na trasę koncertową jeszcze pod koniec 2020. To zaś niezbyt pomoże, ponieważ jego zdaniem ludzie wciąż będą przerażeni przebywaniem w towarzystwie dużej ilości osób.

DeFonce jest przerażony sytuacją, bo jak sam twierdzi, jego dziewczyna pracuje w szpitalu i opowiada mu o tym, co się dzieje w medycznych placówkach. To nie zwiastuje dobrze dla nikogo:

Myślicie, że ma rację?

Tagi: Rock News