03.01.2018 15:32

Najgorsze rockowe covery z YouTube w jednym wideo

Jeśli jesteście fanatykami Nirvany, Slipknota lub Guns N’ Roses, to oglądacie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Uwaga – jest polski akcent!

Najgorsze rockowe covery z YouTube w jednym wideo
foto: kadr z wideo

Wraz z wynalezieniem Internetu nastała zupełnie nowa era dla amatorskich zespołów rockowych. Do tej pory tylko naprawdę dobre kapele miały szansę pokazać się przed szeroką publicznością. Dziś każdy może z łatwością dotrzeć do milionów widzów i słuchaczy.

Co niekoniecznie musi być czymś dobrym. Internet umożliwia przebicie się zdolnym artystom, ale niestety drugą stroną medalu jest zalanie sieci przez bardzo złe utwory i żenujące wykonania znanych kawałków. Każdy, kto ma gitarę i kamerę może upublicznić swoje popisy – choć nie każdy powinien.

Kanał Blend Guitar zebrał w jednym filmiku najgorsze rockowe covery, jakie udało się tylko znaleźć w serwisie YouTube. Wśród wybranych przez niego pokracznych wykonań są naprawdę fatalne wersje utworów Bon Jovi, Guns N’ Roses, Survivor, Nirvany, Disturbed, System Of A Down i Slipknota. W doborowym towarzystwie jest też akcent z naszego kraju – wykonanie „By The Way” Red Hot Chili Peppers z akademii w polskiej szkole. Uwaga – wideo tylko dla widzów o mocnych nerwach.

Nie odpowiadamy za Waszą ewentualną depresję, załamanie nerwowe i obrazę uczuć religijnych po obejrzeniu tego filmiku. Pamiętajcie, że ostrzegaliśmy.

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele