Najgorsze występy w "Szansie na sukces"

Joanna Chojnacka
07.02.2019 14:22
Szansa na sukces - Donald Tusk|undefined Fot. kadr z wideo/Kancelaria Premiera

"Szansa na sukces" była emitowana w Telewizji Polskiej przez 19 lat. Przez ten czas w programie pojawiło się wiele występów, które pamiętamy do dzisiaj. Oto najdziwniejsze z nich.

Po 7 latach nieobecności "Szansa na sukces" wraca na ekrany naszych telewizorów. Program przestał być emitowany w 2012 roku, kiedy z funkcji jego gospodarza zrezygnował dziennikarz, Wojciech Mann. Jednak już w połowie lutego 2019 roku zostaną przeprowadzone castingi do kolejnego sezonu talent show

W przeciągu 19 lat emisji, w "Szansie na sukces" przewinęło się wielu znanych obecnie artystów takich jak Justyna Steczkowska, Grzegorz Wilk, Ewa Farna czy Margaret. To właśnie ten program otworzył im drzwi do kariery. Jednak poza świetnymi występami, w "Szansie" zdarzyło się też wiele takich, które zostaną widzom w pamięci, bo były dziwne lub zwyczajnie nieudane. Wybraliśmy kilka z nich.

Przeczytaj także

Szansa na sukces: Najgorsze występy w programie

Pan "Tadadada" Wojciech 

W odcinku w którym pojawił się Marek Grechuta, wziął udział Pan Wojtek, który rozbawił zarówno publiczność, jak i samych jurorów. Śpiew mężczyzny bardziej przypominał recytację, jednak jego wersja utworu "Ocalić od zapomnienia" stała się już legendą programu. 

Przeczytaj także

Donald Tusk - Wśród nocnej ciszy

W specjalnym, świątecznym odcinku "Szansy" wystąpił między innymi Donald Tusk. Polityk wykonał kolędę "Wśród nocnej ciszy". W występie nie brakuje nietrafionych nut, jednak publiczność i tak nagrodziła byłego premiera oklaskami.  

Daniel - Bayer Full - Moja mała blondyneczko

Gdy gościem programu był Bayer Full, w studiu pojawił się Pan Daniel. Wesoły uczestnik nie do końca radził sobie z utworem "Moja mała blondyneczko", jednak nadrabiał entuzjazmem oraz swoim niezwykłym układem tanecznym.

Wojtek - Happy End - Nadaj do mnie S.O.S.

Pan Wojtek, który niefortunnie połamał okulary przed nagrywaniem programu zaśpiewał utwór "Nadaj do mnie S.O.S." z repertuaru Happy End. Chociaż mężczyzna nie widział tekstu na tablicy, doskonale improwizował bawiąc publiczność.

Bayer Full - Majteczki w kropeczki

W odcinku z Bayer Full pojawił się jeszcze jeden specyficzny wykonawca. Mężczyzna, który starał się zaśpiewać "Majteczki w kropeczki" bawił się na scenie doskonale. Występ idealnie podsumował Wojciech Mann, który stwierdził, że wykonanie było "naprawdę mocne". 

Sprawdź: >>"Twoja twarz brzmi znajomo": Szatan zaśpiewał "Smoke On The Water"<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.