Najgorszy Dzień Ojca Tommy'ego Lee. Jego syn opublikował nagranie nieprzytomnego taty

Aleksandra Degórska
18.06.2018 11:41
Najgorszy Dzień Ojca Tommy'ego Lee. Jego syn opublikował nagranie nieprzytomnego taty Fot. 0000554/Reporter/East News

W marcu 2018 doszło do sprzeczki, w wyniku czego syn pobił własnego ojca. Okazało się, że syn Tommy'ego Lee wszystko uwiecznił na wideo.

W Stanach Zjednoczonych Dzień Ojca przypada 17 czerwca 2018 i wówczas znowu powrócił temat sporu pomiędzy Tommym Lee, a 21-letnim synem Brandonem. Jego matką jest Pamela Anderson. Panowie mocno się pokłócili w marcu 2018, gdy perkusista Motley Crue skrytykował występ Pameli w programie Piersa Morgana, gdzie poruszyła temat przemocy ze strony Tommy'ego Lee. Do sytuacji doszło w 1998 roku, muzyk został skazany na 6 miesięcy więzienia.

Syn postanowił wyjaśnić stosunki i uderzył swojego ojca, który stracił przytomność. Nie doszło jednak do sprawy prawnej, Tommy postanowił nie współpracować z sądem.

Z okazji Dnia Ojca Tommy Lee udostępnił zdjęcie swojego taty na Intagramie i napisał w poście o tym, jak trudno być ojcem:

Czasami mam wrażenie, że nie udało mi się być dobrym ojcem, bo moje dzieci nie znają wartości pewnych rzeczy. Jeśli coś zniszczą, nie martwią się tym, bo dostaną zaraz nową rzecz. Jeśli kogoś zranią, nie przejmują się tym, bo wiele osób im mówi, że wszystko jest ok. Nigdy nie chciałem tego dla moich dzieci.

Przeczytajcie cały post:

Tommy Lee pobity przez syna

Syn od razu na to odpowiedział, pisząc post, że Tommy po prostu powinien częściej spędzać ze swoimi dziećmi dni urodzin i chodzić na baseballowe mecze. Co więcej syn nawiązał do sytuacji, która wydarzyła się, gdy jego ojciec w podobnym tonie krytykował swoje dzieci. Oczywiście chodzi o bójkę z marca 2018.

Brandon nawet opublikował wideo, w którym widać jak nieprzytomny Tommy Lee leży na ziemi w swojej sypialni.

Narzeczona Tommy'ego Lee

Tommy Lee obecnie jest w związku z 31-letnią Brittany Furlan. Para zaręczyła się w walentynki 2018. Partnerka muzyka wyznała, że para ma już nagrane sekstaśmy, ale nie zostaną one upublicznione. Pytanie do kobiety padło w związku z aferą z 1998 roku, gdy ktoś ukradł sekstaśmy Lee z Pamelą Anderson.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.