Najgorszy cover "Enjoy the Silence" Depeche Mode. Od tego bolą uszy [WIDEO]

13.08.2019 12:32
Najgorszy cover "Enjoy the Silence" Depeche Mode. Od tego bolą uszy [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Te kocie ruchy, energia, te fałsze! Pomyśleć, że kilka osób nawet bawiło się przy tak kiepskim coverze "Enjoy the Silence".

Depeszowcy bardzo lubią udawać swoich idoli - ubierać się jak Dave Gahan czy Martin Gore z lat 80., naśladować ruchy frontmana czy jego charakterystyczny wokal. Na imprezach poświęconych twórczości Depeche Mode można zauważyć wielu klonów Dave'a Gahana, którzy dwoją się i troją, żeby upodobnić się do swojego idola. Wychodzi to z różnym skutkiem, ale przynajmniej depeszowcy dobrze się bawią. Depeche Mode zainspirowało wiele osób, niektórzy zaczęli tworzyć własny materiał, inni zaś postanowili założyć tribute bandy.

Najgorszy cover "Enjoy the Silence" Depeche Mode [WIDEO]

Gdy nie masz możliwości wybrać się na koncert ulubionej kapeli, tribute band ratuje sytuację. Posłuchasz dobrze znanych piosenek live, spędzisz czas z innymi fanami kapeli i po prostu się pobawisz. Tak powinno być, ale nie zawsze tak się zdarza. Serwis Antyradio.pl pisał już o bardzo złym coverze „Behind the wheel” Depeche Mode - teraz nadszedł czas na kolejny kiepski cover.

Przeczytaj także

W zasadzie nie wiemy, jak skomentować to, co się wydarzyło w tym wideo. Dwóch muzyków na scenie - wokalista kiepsko udający Dave'a Gahana (brawo za materiałowe rękawy z tatuażami), klawiszowiec, który ma problemy z rytmem... Takiego coveru "Enjoy the silence" jeszcze nie słyszeliście.

Kilkuosobowa publiczność bawiła się przednio, ale prawdopodobnie bez alkoholu ciężko znieść taki koncert...

Zobacz także: 10 ciekawych coverów „Enjoy the Silence” Depeche Mode

Dyskografię Depeche Mode zamyka krążek "Spirit" wydany w 17 marca 2017 i w ramach trasy koncertowej promującej wydawnictwo odwiedził kilkukrotnie Polskę. Ostatni koncert Depeche Mode w naszym kraju odbył się w ramach Open'er Festival 2018.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.