11.12.2018 14:33

Najlepsza metalowa płyta 2018 roku [SONDA]

Koniec roku to czas podsumowań. Przez ostatnie 12 miesięcy na naszych półkach pojawiło się wiele nowych albumów. Pomóżcie nam wybrać najlepszą metalową płytę 2018 roku i zagłosujcie w sondzie.

Najlepsza płyta metalowa 2018 roku
foto: amazon.com

W mijającym powoli roku 2018 ukazało się wiele metalowych płyt, które mają szans przetrwać próbę czasu. Obok całkiem nowych wydawnictw pojawiły się także ciekawe reedycje, jak chociażby wznowienie płyty "...And Justice For All" Metalliki, która obchodzi w tym roku swoje 30. urodziny, czy kultowe albumy zespołu Kobong, które możemy wysłuchać w zupełnie nowej jakości. Sklepowe półki uginają się także od wydawnictw dvd oraz winyli, które z impetem wracają do łask słuchaczy. Jednak w naszej sondzie spróbujemy wybrać najlepszą metalową płytę studyjną 2018 roku

Najlepsza metalowa płyta 2018 roku

Eklektyczny Behemoth, ciężki Dimmu Borgir, awangardowy Zeal & Ardor czy klasyczny, heavymetalowy Saxon. To tylko kilka z długiej listy wydawnictw, które przez mijający rok walczyły o atencję słuchaczy. Nowe albumy wydali w 2018 roku giganci tacy jak Judas Priest z ich "Firepower", powracający na dwa koncerty w Polsce Godsmack z "When Legends Rise", czy wyjątkowa Entropia z "Vacuum", nad którym zespół pracował dwa lata. Nowy materiał z 2018 roku "Zmartwychwstanie", na trasie z Decapitated i Virgin Snatch zaprezentowała grupa Frontside, a na koncercie w Polsce można było usłyszeć także nowe numery YOB.

Wybór najlepszego wydawnictwa w 2018 roku nie będzie łatwy. Jednak jesteśmy ciekawi, czy Wasze typy pokryją się z naszymi, dlatego zachęcamy do głosowania! Sonda potrwa do 21 grudnia 2018 roku.

Najlepsza płyta metalowa 2018 roku to?

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele