Najlepsza płyta metalowa 2020. Wybierz swojego faworyta i zagłosuj [SONDA]

17.12.2020 18:48
Metalowe płyty Fot. shutterstock.com/Zdjęcie podlądowe

Która z metalowych płyt wydanych w 2020 jest najlepsza? Wyraź swoje zdanie i zagłosuj w naszej sondzie. Wybierz, który album podobał Ci się najbardziej.

W 2020 roku nie było lekko. Chcielibyśmy zapytać Was o najlepszy koncert, na jakim byliście, ale cóż. Oby w przyszłym roku. Koronawirus pokrzyżował nam wszystkim plany. Nie spotkaliśmy się na corocznej Gali Antyradia, w naszej strefie na Open'erze czy pod Dużą Sceną na Pol'and'Rocku. Jednak mamy nadzieję, że w przyszłym roku wszystko sobie odbijemy.

Najlepsza płyta metalowa 2020

Twórcy koncertową posuchę wypełniali komponowaniem i wydaniem nowych materiałów. Promocja albumów bez porządnego tourne jest utrudniona, mimo to wielu świetnych artystów zdecydowało się na wydanie płyty w tych niecodziennych warunkach. W 2020 roku ukazały się dziesiątki świetnych krążków. Zapytaliśmy Was niedawno o najlepszą rockowy album ostatnich 12 miesięcy. Wybraliście AC/DC.

Polecamy

Teraz czas na nieco cięższe klimaty. W 2020 płytę wydały legendy światowego metalu takie jak Sepultura, Sodom, Cirith Ungol, Marilyn Manson, Napalm Death, Burzum, Nightwish czy Metal Church. Również Polscy muzycy nie próżnowali. W ostatnich miesiącach mogliśmy usłyszeć nowe dzieła Vadera, Azarath, Odrazy czy Ragehammer.

Najlepsza płyta metalowa 2020. Zagłosuj w naszej sondzie!

Która z metalowych płyt podobała się Wam w tym roku najbardziej? Zachęcamy do zagłosowania w naszej sondzie. Wyniki opublikujemy tuż po świętach.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.