27.12.2018 16:28

Najlepsza rockowa płyta 2018 roku [WYNIKI SONDY]

Przez ostatnie tygodnie wybieraliście najlepszą płytę rockową 2018. Jednogłośnie wybraliście album szwedzkiej grupy z Linköping.

Najlepsze rockowe płyty 2018
Amazon

2018 rok zaowocował wieloma bardzo dobrymi krążkami rockowymi. Pojawił się wyczekiwany od 14 lat album A Perfect Circle, który doskonale brzmi także na żywo, o czym przekonaliśmy się na koncercie w Krakowie. Nowy krążek wydało też Tenacious D i Jack White, a w Polsce nowe wydawnictwa zaoferowała słuchaczom między innymi Sunnata, Illusion, Lao Che i Krzysztof Zalewski. Jednak żadna z tych płyt Waszym zdaniem nie zasłużyła na tytuł najlepszej rockowej płyty minionego roku.

Najlepsza rockowa płyta 2018 roku [WYNIKI SONDY]

Najwięcej  głosów w sondzie oddaliście na czwarty album studyjny szwedzkiej grupy Ghost."Prequelle" otrzymał 20% Waszych kliknięć i znacznie wyprzedził swoją konkurencję. Drugie miejsce należy do Alice In Chains i ich "Rainier Fog" oraz Slasha, Mylesa Kennedy'ego & The Conspirators z "Living the Dream". Oba albumy zgarnęły po 9% Waszych głosów. Brązowy medal naszego zestawienia przypada formacji Greta Van Fleet i ich najnowszemu albumowi "Anthem of the Peaceful Army", który zakończył rywalizację z wynikiem 8%.

sonda
Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele