03.02.2017 15:47

Najlepsze covery rockowych utworów w wydaniu Against the Current

Grupa z Poughkeepsie w Stanach Zjednoczonych, która międzynarodową karierę rozpoczęła dzięki YouTube'owi w ramach trasy koncertowej odwiedzi Warszawę. Sprawdźcie, jak wyglądają covery rockowych kawałków w wydaniu Christiny „Chrissy” Costanza, Daniel „Dana” Gowa i Williama „Willa” Ferriego.

Najlepsze covery rockowych utworów w wydaniu Against the Current
foto: materiały prasowe

Against the Current został założony na początku 2011 roku. Popularność grupa zyskała dzięki nagraniom coverów znanych utworów, które regularnie zamieszczała na swoim kanale na YouTubie. Do tej pory kapela wydała dwie EP-ki - „Infinity” w 2014 roku oraz „Gravity” w 2015 oraz debiutancki album „In Our Bones”, na którym znalazło się 12 utworów.  Grupa wpisuje się w rockowo-popowy nurt, więc z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zestawienie coverów rockowych kawałków, nagranych przez zespół.

Against the Current w Polsce

2 marca 2017 zespół po raz pierwszy wystąpi w Polsce na koncercie w klubie Proxima w Warszawie. Bilety w cenie 69 zł (do 1 marca 2017) i 80 zł (od 2 marca 2017) można nabywać za pomocą stron www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zestawienie coverów rockowych kawałków, nagranych przez zespół!

Nickelback „Photograph”

Paramore „Ain't It Fun”

My Chemical Romance „Teenagers”

The Killers „When You Were Young”

Bleachers „I Wanna Get Better”

Który z tych numerów najbardziej się Wam podoba?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Duperele