24.09.2014 14:26

Najlepsze utwory Turbo na jednym albumie!

Jeszcze w październiku tego roku ukaże się DVD „In The Court of The Lizard” z zeszłorocznego koncertu Turbo w Krakowie. Z polskimi muzykami wystąpił nie lada gość.

Najlepsze utwory Turbo na jednym albumie!
foto: turbo.art.pl

Na płycie DVD „In The Court of The Lizard” Turbo uwieczniło koncert, który odbył się w krakowskim klubie Lizard King 9 kwietnia 2014 roku. Jeszcze przed premierą krążka zespół podzielił się jednym z najbardziej znanych swoich utworów, wykonanych podczas tego występu:

Dorosłe dzieci” pochodzą z pierwszej płyty tej czołowej, polskiej formacji metalowej. Po ponad 30 latach od powstania pozostają swego rodzaju hymnem młodego pokolenia.

Podczas występu w Krakowie muzycy Turbo położyli nacisk na wczesne dokonania zespołu, a w szczególności na albumy „Dorosłe dzieci” i „Smak ciszy”. Nie zabrakło jednak też nowego repertuaru z płyty „Piąty żywioł”, która swoją premierę miała w listopadzie 2013 roku.

Perełką tego wydawnictwa jest wykonanie klasyka Judas Priest „Breaking The Law” wraz z gościem specjalnym, Paulem Di’Anno.

turbo_itcotl_dvd_promo

„In The Court Of The Lizard” dostępne będzie w dwóch formatach: jako DVD oraz 2 CD. W rozszerzonej wersji fani dostaną gratis 2 wywiady wideo z Wojciechem Hoffmannem i Boguszem Rutkiewiczem oraz z Tomaszem Struszczykiem. Obejrzeć będą mogli też specjalną galerię zdjęć, a na pulpit komputera wrzucić jedną z tapet.

Utwory na „In The Court Of The Lizard”:

 1. Myśl i walcz
 2. Przebij mur
 3. Kometa Halleya
 4. Serce na stos
 5. Słowa pełne słów
 6. Ktoś zamienił
 7. Już nie z Tobą
 8. Upiór w operze
 9. Armia
 10. Człowiek i Bóg
 11. Bramy Galaktyk
 12. Noc już woła
 13. Dorosłe dzieci
 14. Wybieraj sam
 15. This War Machine
 16. Mówili kiedyś
 17. Jaki był ten dzień
 18. Sztuczne oddychanie
 19. Breaking the Law (feat. Paul Di’Anno)
Urszula Drabińska
Tagi: Turbo Rock News