17.01.2017 12:26

Najmłodszy fan AC/DC zaśpiewał „Dirty Deeds Done Dirt Cheap”

Taki mały, a już wie co to znaczy dobra muzyka! Zobaczcie, jak ten młody wokalista sprawdził się w repertuarze australijskiej legendy.

Najmłodszy fan AC/DC zaśpiewał „Dirty Deeds Done Dirt Cheap”
foto: kadr z wideo

Naprawdę dobra kapela to taka, która potrafi przekonać do siebie zarówno starszych, jak i młodszych słuchaczy. Australijska grupa to potrafi, bowiem wspominaliśmy już o najstarszej fance AC/DC, która przy hardrockowym akompaniamencie wywija jak nastolatka.

Teraz poznaliśmy malucha, który choć jest jeszcze naprawdę mały to pretenduje na stanowisko wokalisty AC/DC. Brian Johnson z powodu problemów zdrowotnych musiał zrezygnować ze śpiewania w kapeli i zespół zdecydował się na współpracę z Axlem Rosem.

Jednak, gdyby Angus Young wcześniej trafił na nagranie tego młodego wokalisty wykonującego „Dirty Deeds Done Dirt Cheap” na pewno zdecydowałby się dać mu fuchę chociażby w chórku - publiczność od tej słodyczy dosłownie by się roztopiła:

Dzieciak skrupulatnie udaje wokal Bona Scotta i jak na tak młody wiek radzi on sobie całkiem nieźle. Można się domyślić, że rodzice szkraba słuchali w domu AC/DC i oto taki mamy efekt. Dobre muzyczne wychowanie to podstawa.

Urwisy często wolą ostre brzmienia zamiast infantylnych piosenek dla dzieci. W konsekwencji ucząc się grać na instrumentach brzdące wybierają The White Stripes, Dream Theater czy Rammsteina i nie mają najmniejszego problemu z takim repertuarem. Gene Simmons twierdzi, że rock umarł, ale patrząc na te dzieciaki jest jeszcze jakaś nadzieja.

Jak oceniacie wokalne możliwości najmniejszego fana AC/DC?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele AcDc