Najnowszy klip Slipknota pobił rekord wyświetleń w serwisie YouTube

Joanna Chojnacka
08.11.2018 12:10
Najnowszy klip Slipknota pobił rekord wyświetleń w serwisie YouTube Fot. kadr z wideo

Teledysk do utworu "All Out Life" grupy Slipknot zaledwie po 24 godzinach od premiery pobił rekord zespołu.

Zaledwie dobę po publikacji teledysku "All Out Life" miał na koncie aż 3,4 miliona wyświetleń. Dzięki temu wynikowi klip zadebiutował na liście najlepszych amerykańskich teledysków na 84. miejscu. W dniu 8 listopada 2018 roku liczba odsłon "All Out Life" zbliża się do 10 milionów.

"All Out Life" Slipknota pobił rekord wyświetleń w serwisie YouTube

Za reżyserię teledysku, który miał swoją premierę 31 października 2018 roku, odpowiada sam Michael Shawn CrahanSingiel "All Out Life" jest zapowiedzią nowego albumu Slipknota, który ma pojawić się już w 2019 roku. 

Rekord wyświetleń w ciągu doby od publikacji wideo na serwisie YouTube należy do koreańskiego boysbandu BTS. Teledysk gwiazd K-pop do utworu "Idol” zaliczył ponad 45 milionów wyświetleń. Chociaż wynik Slipknota jest o wiele mniejszy, żaden z ich wcześniejszych teledysków nie odnotował takiego sukcesu równie szybko.

Slipknot - Kiedy nowa płyta?

Szczegóły dotyczące nowego krążka zespołu nie są jeszcze znane, jednak Corey Taylor zdradził, że na płycie ma znaleźć się najcięższy utwór w historii kapeli. Z kolei Joey Jordison deklaruje, że ma w zanadrzu mnóstwo niepublikowanego materiału grupy. Być może już wkrótce zachomikowane zbiory muzyka ujrzą światło dzienne?

Slipknot zagra w Polsce w 2019 roku

Muzycy odwiedzą Polskę w przyszłym roku w ramach Mystic Festival. Impreza odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2019 w TAURON Arenie Kraków. Oprócz Slipknota na koncertach będzie można usłyszeć też Kinga Diamonda, Testament oraz Amon Amarth. Ceny biletów na wydarzenie zaczynają się od 419 złotych i można kupić je na stronie mysticfestival.pl.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.