Najnowszy singiel Bass Astral x Igo inspirowany serią BBC Earth "Planety"

24.06.2019 12:10
Najnowszy singiel Bass Astral x Igo inspirowany serią BBC Earth "Planety" Fot. . materiały prasowe

Bass Astral x Igo rozpoczął współpracę z BBC Earth i stworzył utwór, który jest inspirowany serią "Planety". Jak brzmi najnowszy singiel zespołu? 

Najnowsza seria BBC Earth "Planety" rzuca światło na sekretne życie i przeszłość ośmiu zaskakująco różnorodnych światów, składających się na nasz Układ Słoneczny. Narratorem programu jest Brian Cox. "Planety" łączą naukę, dramat i historię, która wcześniej nie została opowiedziana w równie przejmujący i innowacyjny sposób. Przy współpracy z polskimi artystami powstał utwór "Planets" zespołu Bass Astral x Igo. 

Singiel zespołu Bass Astral x Igo inspirowany serią BBC Earth "Planety" 

Producent zespołu, Kuba Tracz, skomentował współpracę z BBC: 

Utwór "Planets" jest zarówno romantyczny jak i monumentalny, zawiera w sobie tajemnicę, z jaką kojarzy nam się wyprawa statkiem kosmicznym w bezkres. W dodatku Igor napisał piękny, metaforyczny tekst, który odnosi się zarówno do makrokosmosu jak i mikrokosmosu w każdym z nas [...]. Od początku działalności naszego projektu tematyka uniwersum jest dla nas inspiracją, zarówno w sferze wizerunku, jak i brzmienia, dlatego z radością przyjęliśmy propozycje współpracy z BBC Earth. 

Przeczytaj także

Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź najnowszego singla zespołu: 

Za animację odpowiedzialny jest Tomek Ducki, wielokrotnie nagradzany twórca. Cały utwór jest dostępny na oficjalnym kanale Bass Astral x Igo na Spotify. Odcinki serii "Planety" będzie można oglądać w każdy poniedziałek o godzinie 21:55 na BBC Earth. 

Zobacz także: BBC First: Nowy kanał z brytyjskimi serialami zadebiutuje w Polsce

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.