Najstarsze nagranie Iron Maiden wyciekło do sieci!

Magda Słomka
05.06.2015 14:07
Najstarsze nagranie Iron Maiden wyciekło do sieci! Fot. ASSOCIATED PRESS / FOTOLINK / East News

Najstarsze nagranie Iron Maiden? Dennis Wilcock na wokalu tylko to potwierdza! Posłuchajcie krótkiego zapisu koncertu z ex-wokalistą Iron Maiden z 1977 roku.

Unikatowe, trwające niecałą minutę nagranie z nieznanego dotąd koncertu Iron Maiden właśnie wyciekło do sieci! Krótki zapis audio pochodzi z show, jakie grupa zagrała w 1977 roku. Co ciekawe, zespół nie miał wtedy na swoim koncie żadnej płyty. Dennis Wilcock przedstawia artystów i zdradza, jaką muzykę grają:

Nazywamy się Iron Maiden. Gramy coś, co nazywa się metalem, jeśli wiecie, o co chodzi! Niestety nie mamy tu zbyt dużo miejsca. Możliwe więc, że ktoś się połamie. Nawet już to sobie wyobrażam. To co? Zaczynamy!

Posłuchajcie krótkiego, najstarszego nagrania z jednego z pierwszych koncertów Iron Maiden!

Przypomnijmy, że Dennis Wilcock był drugim wokalistą Iron Maiden. Zastąpił na tym miejscu Paula Daya. Steve Harris mówił później, że zdecydował się na zmianę wokalisty z powodu genialnej, scenicznej charyzmy tego drugiego.

Co Wy na to?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.