22.02.2019 17:00

Napalm Death zagra na dużym popowym festiwalu? Trwa akcja fanów

W sieci pojawiła się ankieta, w której można zagłosować na grupę Napalm Death, która ma szansę zagrać na festiwalu popowym organizowanym przez MTV.

Napalm Death
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Moc fanów muzyki metalowej jest niezwykle silna. W 2014 roku grupa Dying Fetus dzięki akcji swoich słuchaczy zasiliła line-up legendarnego festiwalu Download. Tym razem próbę pomocy w promocji podjęli fani Napalm Death. Ich postulat może zaskoczyć wielu zatwardziałych metalowców, ponieważ próbują oni umożliwić swojej ulubionej kapeli zagranie na wielkim festiwalu MTV. 

Emperor na Metalmanii 2018 w Katowicach
Emperor na Metalmanii 2018 w Katowicach
Przeczytaj także Emperor, Napalm Death i Asphyx na Metalmanii 2018 [GALERIA]

Napalm Death zagra na dużym popowym festiwalu? 

Formacja Napalm Death nazywana przez wielu ojcami chrzestnymi grindcore'u udostępniła informację o akcji na swoim Facebooku. Nie ma zatem wątpliwości, że muzykom nie przeszkadza, że telewizja organizująca letnią imprezę kojarzy się z popem oraz że mogą nie pasować do reszty zaplanowanego line-upu. Impreza MTV Music Week odbędzie się w Anglii w czerwcu 2019 roku, a na scenie pojawią się artyści tacy jak Little Mix i Jess Glynne.

Każdy fan, który chce wesprzeć niecodzienną akcje powinien wejść na stronę Plymouth Herald i zagłosować w ankiecie na Napalm Death. Warto również udostępnić w publicznym poście wpis z użyciem hasztagu #NapalmDeathMTV

Zobacz też: >>Wokalista Napalm Death uczy growlować brytyjskiego polityka<<

Romana Makówka
Tagi: Rock News Napalm Death