27.01.2016 13:03

Napij się piwa z kufla od Mastodona

Chluśniem, bo uśniem! Ale jak już spożywać alkohol, to tylko w specjalnym do tego naczyniu z logo ulubionej kapeli.

Napij się piwa z kufla od Mastodona
foto: Picture Perfect / Rex / East News

Czy Wy również zauważyliście, że coraz więcej kapel prezentuje wszelakie trunki sygnowane swoją nazwą? Ten trend nie słabnie i na rynku pojawiają się co rusz kolejne alkohole. Wybór jest naprawdę duży, bowiem takie zespoły, jak Behemoth, Queen, Iron Maiden, Metallica czy też Slayer mają się czym pochwalić. Do tej grupy należy również Mastodon, który wprowadził na rynek w 2013 roku piwo Black Tongue, zaś w 2015 roku pojawił się Motherpuncher - browar o smaku marakui. 

Złoty trunek zasługuje na odpowiedni kufel. Zapomnijcie o piciu z gwinta czy z naczyń, które akurat mieliście pod ręką. Czas na coś naprawdę wyjątkowego.

Kufel „The Hunter” wykonany jest z ceramiki i stopu cyny z ołowiem. Został on ozdobiony grafiką nawiązującą do 5. krążka Mastodona, gdzie znalazła się podobizna drewnianej rzeźby „Sad Demon Oath” autorstwa AJ Fosika. Naczynie kosztuje 125 dolarów.

Zobaczcie, jak prezentuje się to cacko:

foto: shop.mastodonrocks.com

Jeszcze jakiś czas temu pojawił się złoty trunek sygnowany logo kapeli o nazwie „The Hunter”. Teraz kolekcja smakoszy piwa jest już pełna.

Obejrzyjcie, jak wygląda ten browar:

Alkohol jest, więc teraz warto coś wybrać na zagrychę. Dla tych, którzy cenią sobie zdrowe jedzenie, do gustu przypadnie wegański burger Bring Me The Horizon. Natomiast Ci bardziej odważni mogą się skusić na czarny burger dla metalowców, który powoduje zielone nieprzyjemności.

Jeśli zaś chcecie sobie sprawić jeszcze jakiś rarytas od Mastodona, to utwór „White Walker” na limitowanym winylu będzie akurat dla Was. Numer powstał z myślą o składance „Catch the Throne, Vol. II”, na której znalazły się różne kompozycje kapel zainspirowanych serialem „Gra o Tron”.

Jak oceniacie kufel do piwa „The Hunter”?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Mastodon