Napij się piwa zespołu Megadeth

Jakub Gańko
21.07.2016 11:43
Napij się piwa zespołu Megadeth Fot. megadethbeer.com

Grupa Dave'a Mustaine'a dołączyła do coraz większego grona zespołów, które oferują własne trunki alkoholowe. Poznajcie À Tout Le Monde.

Piwa kraftowe od kilku lat przeżywają istny renesans, na którym korzysta też wiele zespołów. Obie strony są w takim przypadku zadowolone: browar ma szanse dotrzeć do nowego grona odbiorców, a zespół ma w swojej ofercie kolejny atrakcyjny gadżet. Wydaje się, że to idealne połączenie, nic więc dziwnego, że coraz więcej kapel godzi się na taką piwną współpracę.

Teraz do tego zacnego grona dołączył Megadeth, który planuje jeszcze w tym roku dać swoim fanom owoc współpracy z kanadyjskim browarem Unibroue. Firma jest jedną z najczęściej nagradzanych marek w Ameryce Północnej i ma na koncie prawie 300 wyróżnień za swoje produkty. Teraz do tego grona może dołączyć nowe belgijskie ale typu saison firmowane podobizną Vica Rattleheada.

Zespół pochwalił się nowym produktem na swoim oficjalnym Facebooku:

Piwo będzie się nazywało À Tout Le Monde, co jest podwójnym nawiązaniem do przeszłości obu współpracowników. Megadeth, jak doskonale wiemy, miał przebój pod tym tytułem na płycie „Youthanasia”. Z kolei Unibroue był twórcą belgijskiego ale o nazwie La Fin du Monde. Więcej informacji na temat nowego piwa, a także szczegóły jego dystrybucji, mamy poznać w nadchodzących tygodniach.

Sezonowe piwa spod znaku saison wywodzą się z belgijskiej Walonii, gdzie jeszcze przed upowszechnieniem lodówek były warzone zimą, by można było cieszyć się nimi na lato. Wymagało to od nich odpowiedniej mocy i wartości odświeżających. Dziś już przygotowuje się je przez cały rok, a ich mocny owocowy aromat ma grono swoich wiernych miłośników.

W oczekiwaniu na piwo Megadeth możecie zainteresować się podobnymi produktami sygnowanymi przez inne zespoły. Swoich piw doczekały się m.in. Metallica, Motorhead, Queen czy Slayer. Iron Maiden ma w swojej ofercie nawet trzy odmiany: Trooper, Trooper 666 i Trooper Red 'N' Black.

Napijecie się piwa od Megadeth?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.