Napij się tequili od Rammsteina

Aleksandra Degórska
02.09.2016 10:20
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Es ist Zeit, etwas zu trinken - czas czegoś się napić, ale naprawdę piekielnie dobrego. Zobaczcie, co Rammstein przygotował dla swoich fanów!

Muzyka Rammsteina to tykająca bomba, która może wybuchnąć w każdym momencie. Przekonali się o tym polscy fani podczas wrocławskiego koncertu zespołu. Atmosfera była na tyle gorąca, że nawet mikrofon Richarda Kruspe'a tego nie wytrzymał i poszedł z dymem.

Ostra muzyka kapeli daje słuchaczowi takiego „kopa”, że trudno się potem pozbierać. Dlatego też jest to twórczość dla prawdziwych twardzieli, którzy lubią żyć i bawić się na całego. Nic zatem dziwnego, że Rammstein wypuścił właśnie na rynek swój własny trunek, którym nie pogardzi żaden szanujący siebie fan niemieckiej industrialnej maszyny.

Jeżeli jesteście wielbicielami tequili to propozycja od formacji na pewno Wam się spodoba. Otóż zespół właśnie przedstawił ten trunek sygnowany swoim logo. Butelka wygląda na tyle efektownie, że grzechem jest nie mieć takiego cacka.

W tle oczywiście słychać utwór „Te Quiero Puta” z płyty „Rosenrot”, w końcu jak już pić to przy naprawdę dobrym i odpowiednim akompaniamencie.

Tak natomiast przedstawia się opis alkoholu:

Tequila Reposado z Meksyku była przechowywana we francuskich dębowych beczkach przez przynajmniej 8 miesięcy. Owoce oraz aromat agawy towarzyszą nutce wanilii i karmelu. Reposado jest jedwabiście gładki i ma słodkawy posmak. Trunek ma jasny złoto-żółty kolor. Skórzane etui jest w 100% wykonane ręcznie i jest sznurowane z tyłu. 260 gramowa nasadka zawiera logo Rammsteina w wersji 3D.

Butelka ma pojemność 0,7 L i 38 % alkoholu. Produkt można zamówić na oficjalnej stronie Rammsteina i kosztuje 79 euro. Jeśli więc nie zbankrutowaliście po koncercie kapeli we Wrocławiu to możecie sobie sprawić taki trunek.

Jeśli chodzi o alkohole sygnowane logo słynnych kapel, to jest naprawdę w czym wybierać - Behemoth, Queen, Iron Maiden, Metallica, Slayer - to tylko część zespołów, które postanowiły swoją nazwą sygnować dobre alkoholowe napoje.

Nic tylko rozkręcić ostrą imprezę z muzyką Rammsteina i polewać znajomym tequilę z piekła rodem.

Prost! (pol. na zdrowie)

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.