Napij się whisky od Motorhead!

Magda Słomka
24.09.2015 11:02
Napij się whisky od Motorhead! Fot. brandsforfans.se/motorheaddrinks

Brytyjska kapela wypuści na rynek whisky sygnowane nazwą zespołu. Kiedy trunek będzie dostępny w sklepach?

Whisky od Motorhead trafi na sklepowe półki 1 pażdziernika 2015 roku. Napój początkowo będzie dostępny w limitowanej edycji w szwedzkiej sieciówce Systembolaget. Whisky leżakowało w beczkach z dębu amerykańskiego przez pięć lat po czym zostało przeniesione do dębowych beczek po oryginalnym Sherry na sześć miesięcy.

Perkusista kapeli, Mikkey Dee, powiedział, że członkowie kapeli brali czynny udział w doborze beczek oraz obmyślaniu specyfikacji trunku.

Współpraca ze światowej sławy szwedzką gorzelnią Mackmyra była świetną zabawą. Whisky jest niesamowicie dobre, pełne charakteru. (...) Wszyscy zaangażowaliśmy się w proces produkcji i jesteśmy bardzo dumni z rezultatów naszej pracy oraz tego, że możemy ogłosić istnienie whisky charakterystycznego dla Motorhead.

foto: www.brandsforfans.se/motorheaddrinks Fot. foto: www.brandsforfans.se/motorheaddrinks

Lemmy Kilmister także cieszy się z powodu powstania wyjątkowego trunku.

Życie jest mniej bolesne z Motorhead Whisky. Mogę rozważyć łyk teraz i łyk później.

Lemmy chyba jednak nie powinien rozważać żadnych łyków... Muzyk ma problemy ze zdrowiem – Motorhead był zmuszony przerwać koncerty w Salt Lake City i Denver z powodu złego samopoczucia wokalisty.

Artystę czekać może teraz spore wyzwanie... Kilmister wyznał, że ze względu na wysoką zawartość cukru w swoim ulubionym drinku, czyli Jacku Danielsie z Colą, artysta postawił na coś zdrowszego, za to z dodatkiem wódki...

Wolę sok pomarańczowy. Cola może się więc pie*dolić.

Lemmy stwierdził też, że jest niezniszczalny, ale czy pokusa napicia się whisky sygnowanej nazwą własnego zespołu nie będzie silniejsza? Miejmy nadzieję, że nie, bo nie chcemy, by koncert, który odbył się na warszawskim Torwarze 6 lipca 2015 roku, był ostatnim występem Motorhead w Polsce.

Napilibyście się whisky od Motorhead?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.