20.04.2017 10:33

Nastały „ciężkie czasy” dla Paramore

Hayley Williams i spółka zdradzili szczegóły swojej piątej płyty. Zobaczcie teledysk do utworu „Hard Times”.

Nastały „ciężkie czasy” dla Paramore
foto: kadr z wideo

Choć najnowszy singiel Paramore nazywa się właśnie „Hard Times”, wiele wskazuje na to, że najcięższe chwile grupa ma już za sobą. Do jej szeregów wrócił współzałożyciel i perkusista, Zac Farro, który odszedł z zespołu wraz ze swoim bratem Joshem w 2010 roku. Pomimo tego album „Paramore” z 2013 roku okazał się wielkim sukcesem komercyjnym.

Teraz poznaliśmy szczegóły jego długo oczekiwanego następcy. Płyta zatytułowana „After Laughter” trafi na rynek 12 maja 2017 roku nakładem labelu Fueled by Ramen. Producentem materiału będzie ponownie Justin Meldal-Johnsen, który zagrał w nim również na basie. Ostatni basista grupy, Jeremy Davis, rozstał się z nią w 2015 roku.

Przedsmak zbliżającego się krążka daje nam nowy klip zrealizowany przez Andrew Joffe'a:

Nadchodzący materiał będzie pierwszym, który zespół zarejestrował w swoich rodzinnych okolicach w Nashville. Sesje odbywały się w słynnym RCA Studio B, w którym nagrywali m.in. Elvis Presley, Norma Jean czy The Strokes. Znamy już pełną zawartość krążka oraz jego okładkę.

paramorenewartafterlaughter

Tracklista:

 1. Hard Times
 2. Rose-Colored Boy
 3. Told You So
 4. Forgiveness
 5. Fake Happy
 6. 26
 7. Pool
 8. Grudges
 9. Caught In The Middle
 10. Idle Worship
 11. No Friend
 12. Tell Me How

„After Laughter” jest już dostępny w przedsprzedaży - oprócz samej wersji na CD bądź cyfrowej można zamówić komplety z koszulkami i przypinkami. Krążek będzie również dostępny na wszystkich największych platformach streamingowych.

Czekacie na nową płytę Paramore?

Jakub Gańko
Tagi: Rock News