26.08.2019 10:07

Nastolatek zmarł na festiwalu muzycznym w Wielkiej Brytanii

Podczas ostatniej edycji festiwalu Creamfields w Cheshire doszło do tragedii. Jeden z uczestników imprezy źle się poczuł, a potem umarł.

Festiwal
foto: shutterstock.com

Creamfields to muzyczny festiwal organizowany w Wielkiej Brytanii. Jak donosi "The Guardian", 19-letni uczestnik imprezy zmarł po tym jak "rozchorował się" w trakcie wydarzenia.

Na festiwalu Creamfields zmarł nastolatek

24 sierpnia 2019 roku około południa pracownicy ochrony festiwalu Creamfields zauważyli nastolatka, który nie wyglądał najlepiej. Został szybko zaprowadzony do namiotu medycznego, gdzie zbadał go lekarz. Chwilę potem przewieziono go do szpitala w Warrington, gdzie zmarł.

DI Alistair Hinze z policji w Cheshire poinformował, że nie wydaje mu się, aby istniały jakieś podejrzane przyczyny dotyczące śmierci mężczyzny. Służby przekazały również, że wkrótce odbędzie się sekcja zwłok nastolatka.

Rzeczniczka Creamfields dodała:

"

Jesteśmy bardzo zasmuceni z powodu tego wypadku. Przekazujemy najgłębsze kondolencje jego bliskim. Nadal ściśle współpracujemy z władzami, aby wyjaśnić tę sytuację. "

Podobno przed wypadkiem, organizatorzy Creamfields ostrzegali uczestników, że na terenie festiwalu krążą wyjątkowo silne tabletki ekstazy.

Zobacz też: Lindemann zakończył pracę nad drugim albumem 

Tagi: Rock News