09.04.2018 12:05

Nastolatka z Niemiec nagrała perkusyjny cover „Toxicity” System Of A Down

John Dolmayan z pewnością byłby dumny, oglądając popisy młodziutkiej Niemki. Wcześniej grała na bębnach również m.in. „Bohemian Rhapsody” Queen i „Rosannę” Toto.

Nastolatka z Niemiec nagrała perkusyjny cover „Toxicity” System Of A Down
foto: kadr z wideo

Sina ma 19 lat, pochodzi z Niemiec i jest perkusistką. Talent odziedziczyła po tacie, muzyku koncertowym i sesyjnym. Mając 11 lat, rozpoczęła swoją przygodę z bębnami. W 2014 roku założyła kanał na YouTube, gdzie dokumentuje swoje postępy.

Na kanale sina-drums dziewczyna udostępnia swoje perkusyjne covery. W swoim najnowszym wideo zagrała „Toxicity”, wielki przebój System Of A Down z 2001 roku. Zobaczcie sami, jak wymiata 19-letnia perkusistka:

To nie pierwsza konfrontacja Siny z muzyką System Of A Down - ma na koncie także cover „Chop Suey!”.

Wcześniej dziewczyna zamieściła swoje perkusyjne wersje takich utworów, jak „Bohemian Rhapsody” Queen, „Sultans Of Swing” Dire Straits czy „Rosanna” Toto.

Sina tworzy również swoją własną muzykę – w 2015 założyła projekt Chi Might z udziałem muzyków z całego świata. Pierwszy album projektu ukazał się rok później.

Można być spokojnym o przyszłość muzyki rockowej, skoro jest tylu młodych zdolnych instrumentalistów. W internecie można znaleźć wiele nagrań słynnych rockowych i metalowych utworów, w wykonaniu utalentowanych dzieciaków – sprawdźcie między innymi utwory Van Halen, Toola, Slipknota i Danziga w interpretacji wychowanków fundacji O’Keefe.

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News System of a Down