07.12.2018 16:52

Nastolatka zagrała cover Foo Fighters na perkusji. Fani zachwyceni

19-letnia Sina z Niemiec opublikowała kolejny cover znanego rockowego utworu. Tym razem zagrała na bębnach "My Hero" Foo Fighters.

Sina-Drums
foto: kadr z wideo/ sina-drums

Sina ma 19 lat i od 10 roku życia gra na perkusji. Chociaż na jej kanale w serwisie YouTube znajdziemy wiele metalowych coverów, dziewczyna przyznaje, że nie jest fanką wszystkich ciężkich brzmień. Urodziła się w Niemczech i zawsze podkreśla, że jej ulubiony zespół to Toto, a perkusista Jeff Porcaro był dla niej zawsze ogromną inspiracją. Milość do muzyki zaszczepił w Sinie jej tata, który zajmuje się graniem zawodowo. Dzięki temu perkusistka po raz pierwszy ruszyła w trasę mając zaledwie dwa lata!

Nastolatka gra My Hero - Foo Fighters na perkusji

Kiedy Sina skończyła 14 lat założyła kanał na YoTubie, w którym pokazuje swój talent. Ma na swoim koncie covery gigantów rocka takich jak Deep Purple, Queen, The Who, Rush, The Beatles czy Black Sabbath. Jeden z ostatnich numerów, jakie postanowiła zagrać to "My Hero" z repertuaru Foo Fighters, chociaż przyznaje, że zwykle nie gra utworów w tym klimacie.

"

Chociaż zwykle zajmuję się utworami z lat 60. i 70., to dla Dave'a Grohla zrobię wyjątek :) "

Kanał Siny niedługo zanotuje 500 tysięcy subskrypcji. Dorobił się fanów na całym świecie, którzy nie przestają chwalić gry dziewczyny w komentarzach pod filmami.

"

Niesamowite!  "

"

Kolejny fantastyczny cover. Twoje umiejętności, intensywność i poziom koncentracji podczas gry mnie zadziwiają. Absolutnie świetna robota, nie mogę się doczekać aż nagrasz kolejne wideo. "

Nie tylko Sina może pochwalić się ciekawymi coverami rockowych hitów na bębnach. Pisaliśmy również o 14-letniej Brooke C, która zachwyciła swoją interpretacją "War Pigs" z repertuaru Black Sabbath.

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Foo Fighters