08.01.2018 17:43

Nastolatka zagrała na perkusji „Chop Suey” System of a Down

Młoda dziewczyna już potrafi grać tak skomplikowane kompozycje, zresztą przekonaj się sam!

Nastolatka zagrała na perkusji „Chop Suey” System of a Down
foto: kadr z wideo

Jeśli słyszysz hasło cover System of a Down to jaki utwór nasuwa się Ci na myśl? Oczywiście „Chop Suey”. Był to pierwszy singiel z albumu „Toxicity”, który zapewnił kapeli sporą sławę i pierwszą w historii nominację do nagrody Grammy. Oczywiście utwór znajduje się we wszelkich zestawieniach najlepszych metalowych kawałków - w końcu na tle innych utworów mocno się wyróżnia.

Czy zatem kogoś dziwi, że pojawił się kolejny cover właśnie „Chop Suey”? Dotychczas pisaliśmy o jazzowej wersji tej kompozycji, jak również wykonanej przez orkiestrę. Teraz natomiast przedstawiamy Wam pewną nastolatkę, która tak daje czasu na perkusji, że niejeden muzyk mógłby się zawstydzić.

Dziewczyna wzięła na warsztat właśnie „Chop Suey” i pokazała, że naprawdę zna się na rzeczy:

Nastolatka niczego się nie boi, na jej kanale na YouTubie można znaleźć również covery Toola, czy Kiss. Jeszcze trochę, a pewnie sama założy zespół muzyczny i będzie szaleć na scenie. Tego zresztą jej życzymy, bo dziewczyna naprawdę ma talent.

Slipknot, Tool czy Danzig - dzieciaki nie boją się dorosłego repertuaru, który jest bardzo wymagający. Zresztą do odważnych świat należy!

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele System of a Down