Nastolatki wygrały talent show z coverem U2 "One"

25.04.2019 17:16
Nastolatki w talent show|north Fot. kadr z wideo

Czy młody duet i Was oczaruje swoim nietypowym wykonaniem piosenki U2?

Myślicie, że dzieciaki mają w głowie pstro i marnują czas na grę w piłkę? Otóż w tych małych bestiach kryje się sporo talentu. Nic zatem dziwnego, że w telewizji pojawia się coraz więcej talent show skierowanych właśnie do dzieci. Oglądając występy tych maluchów można nabawić się kompleksów - w końcu większość dorosłych leniuchuje oglądając seriale na Netfliksie i dawno zapomniało o tym, że chciało być gwiazdami rocka. Tymczasem młode pokolenie stara się spełnić swoje marzenie i wprawia jurorów talent show w zakłopotanie. 

Nastolatki wygrały talent show z coverem U2 "One"

W niemieckim programie The Voice Kids pojawił się niesamowity duet - Mimi i Josi narobiły sporo zamieszania swoim coverem Radiohead i w finale talent show zagrały utwór U2. Dziewczynki chociaż mają 15 i 13 lat to już mogą pochwalić się mocnymi wokalami, których się przyjemnie słucha. Dziewczyny wygrały niemiecką edycję talent show i trzeba przyznać, że zasłużyły na 1. miejsce.

Przeczytaj także

Utalentowane dzieci w talent show

Niejednokrotnie dzieciaki w programach telewizyjnych pokazują, że są nie gorsze od zawodowców - wystarczy wspomnieć o pewnej 13-latka, która zaśpiewała niczym Janis Joplin i zachwyciła jurorów. Kto wie, może te utalentowane dzieciaki wkrótce same założą zespoły i będą podbijać rynek muzyczny?

 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.