06.05.2015 10:49

Nastolatki z Meksyku w utworze „Crazy Train”

Pamiętacie dziewczynki z zespołu The Warning, które podbiły świat przeróbką „Enter Sandman”? Mamy dla Was więcej – cover kawałka Ozzy’ego Osbourne’a!

Nastolatki z Meksyku w utworze „Crazy Train”
foto: thewarningband.com

The Warning to kapela z Meksyku, w której skład wchodzą: 14-letnia Daniela (gitara), 12-letnia Paulina (perkusja) i 9-letnia Alejandra (bas). Ich wideo z utworem „Enter Sandman” obejrzało już prawie osiem milionów widzów! Posłuchajcie, jak wypadły w jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych - „The Ellen DeGeneres Show”.

The Warning podpisał kontrakt z wytwórnią Victoria Records i wydał debiutancką EP-kę z własnymi utworami zatytułowaną „Escape The Mind”.

Victoria Morales-Kuhne, właścicielka firmy, była zszokowana po obejrzeniu występu dziewczynek na żywo.

"

Brałam udział w show, usiadłam w pierwszym rzędzie i przez cały czas miałam dreszcze. To był jeden z tych rzadkich momentów w życiu, kiedy wiesz, że jesteś świadkiem przełomu w historii muzyki. Jeśli masz szczęście w tej branży, spotykasz właśnie taki zespół, jakim jest The Warning, tylko raz w życiu. "

Dziewczyny starały się zebrać pieniądze na letni kurs w Berklee College of Music, czyli amerykańskiej wyższej uczelni muzycznej. Gospodyni programu, Ellen DeGeneres, podarowała każdej artystce po 10 tysięcy dolarów i umożliwiła im spełnienie marzeń.

Jesteście fanami The Warning?

Magda Słomka
Tagi: Ozzy Osbourne Duperele