Nastolatkowie zagrali cover Pantery "I'm Broken". Profesjonalni muzycy mogą być zazdrośni [WIDEO]

09.08.2019 12:07
Nastolatkowie zagrali cover Pantery "I'm Broken". Profesjonalni muzycy mogą być zazdrośni [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Te dzieciaki znają się na rzeczy! Posłuchajcie, jak nastoletni chłopcy poradzili sobie z repertuarem Pantery.

Pantera sprzedała 25 milionów kopii swoich płyt na całym świecie i chociaż od rozpadu zespołu minęło sporo lat, to fani nadal sięgają po płyty zespołu i nagrywają kolejne covery. Cieszy fakt, że również młodsze pokolenie, które urodziło się po rozwiązaniu zespołu, sięga po twórczość Pantery. Po obejrzeniu poniższego nagrania przekonacie się, że dzisiejsza młodzież nie jest wcale taka zła.

Nastolatkowie zagrali cover Pantery "I'm Broken" [WIDEO]

Organizacja non-profit O’Keefe Music Fundation zajmuje się edukacją muzyczną dzieci i umożliwia najmłodszym artystom darmowe nagrywanie muzyki. Fundacja daje możliwość korzystania z profesjonalnych instrumentów i studia nagrań. Nastoletni podopieczni organizacji postanowili wysoko sobie podnieść poprzeczkę i nagrać cover "I’m Broken" Pantery z 1994 roku. Dzieciaki w wieku 14-16 lat brzmią naprawdę profesjonalnie i jak się okazuje 14-letni perkusista Nate Tharp nagrał swoją partię za pierwszym podejściem.

Przeczytaj także

Dzieciaki z O’Keefe Music Fundation nagrały dotychczas takie covery, jak "The Pot" czy "Sober" Toola, "Duality", "The Devil in I" Slipknota czy kawałki Danziga. Miejmy nadzieję, że urwisy dalej będą ćwiczyć i nagrywać kolejne covery, bo wychodzi to im naprawdę znakomicie. Może za kilka lat stworzą swój autorski materiał, który podbije stacje radiowe?

Zobacz także: Rammstein w wykonaniu dzieci. Jak zabrzmiał cover utworu "Amerika"?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.