Nastoletni rockman zaśpiewał "Highway to Hell" AC/DC w talent show

Aleksandra Degórska
14.01.2019 11:19
Nastoletni rockman zaśpiewał "Highway to Hell" AC/DC w talent show Fot. kadr z wideo

Młody chłopak oczarował jurorów swoim wykonaniem przeboju AC/DC. Zobaczcie, jak chłopak poradził sobie w programie The Voice Kids.

The Voice Kids to "dziecięca" odsłona programu The Voice, w którym wykonawcy muszą przekonać do siebie jury odwrócone tyłem do wokalisty. Zadanie jest o tyle trudne, bo uczestnik ma do dyspozycji tylko swój głos i ma tylko kilka minut na pokazanie swoich możliwości wokalnych. Program The Voice Kids pokazuje, jak wiele jest uzdolnionych dzieciaków, które nie boją się sceny i radzą sobie nie gorzej niż dorośli wokaliści.

The Voice Kids: nastoletni chłopiec zaśpiewał "Highway to Hell" AC/DC

W drugiej edycji programu The Voice Kids pojawił się młody rockman, Sebastian Radzimski. Chłopak, chociaż ma kilkanaście lat, już śpiewa w zespole Thunderbolts wykonującym covery utworów z lat 80. Również w telewizyjnym programie postanowił sięgnąć po rockowy repertuar i wykonał "Highway to Hell" AC/DC. Gdy tylko zaczął śpiewać, jurorzy oszaleli na jego punkcie i wszyscy odwrócili się, by zobaczyć, jak prezentuje się ten mały zuch. Baron nawet chwycił za dziecięcą gitarę, która znajdowała się obok zespołu i wskoczył na scenę, by wesprzeć małego uczestnika. 

Rockowe utwory w dziecięcych talent show

Młodzi wykonawcy coraz częściej decydują się na rockowy repertuar. W pierwszej edycji The Voice Kids 14-letnia Zuzia zaśpiewała Coldplay, zaś program wygrała Roksana Węgiel z piosenką Prince'a. Dziewczyna zwyciężyła również w Eurowizji Junior 2018 reprezentując Polskę.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.