Natalia Szroeder wykonała piękny cover hitu The Beatles

20.04.2020 16:35
Natalia Szroeder wykonała piękny cover hitu The Beatles Fot. 6 Feet Covers/Ferrari Press/East News

Wokalistka Natalia Szroeder podczas kwarantanny rozwija się wokalnie. Artystka nagrała wyjątkowy cover "Yesterday".

Trwa pandemia koronawirusa, która zmusiła większość z nas do pracy zdalnej. Niektórzy nie mogą wykonywać swoich zawodów wcale lub mają znacznie mniej zadań niż w czasach "sprzed COVID-19". Na przymusową izolacje reagujemy bardzo różnie. Jedni oddają się błogiemu lenistwu i obżarstwu, a inni kreatywnie wykorzystują wolny czas.

Natalia Szroeder wykonała "Yesterday" The Beatles

Do takich osób należy Natalia Szroeder. Polska wokalistka nie próżnuje, tylko ćwiczy wokal, aby być w jak najlepszej formie, kiedy już będzie mogła wrócić na scenę. Artystka sięga po przeróżny repertuar, także po hity gigantów rocka.

Przeczytaj także

Ostatni cover, jaki możemy usłyszeć w jej wykonaniu to "Yesterday" Beatlesów. Delikatny, jednak jakże charakterystyczny głos Natalii idealnie pasuje do subtelnej ballady Paula McCartneya. Wokalistka podzieliła się wykonaniem z fanami na Instagramie pisząc:

Zasypuje Was tymi coverami. Ale to moja największa frajda podczas kwarantanny i jakoś tak czuje, ze muszę się tym tu dzielić.

Utwór "Yesterday" to najczęściej coverowana piosenka w historii. Autorem muzyki oraz tekstu jest Paul McCartney, a ballada trafiła na album "Help!" wydany w 1965 roku. Kompozycja została sklasyfikowana na 13. miejscu listy 500 utworów wszech czasów czasopisma "Rolling Stone" i została uznana za przełomową w historii muzyki rockowej.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.