26.04.2019 18:02

Nauczyciele wokalu ocenili Gretę Van Fleet [WIDEO]

Na YouTubie pojawiły się dwa nagrania, na których nauczyciele śpiewu zareagowali na umiejętności wokalisty Grety Van Fleet. Sprawdźcie, co myślą o jego głosie.

Greta Van Fleet
foto: kadr z wideo

Greta Van Fleet to aktualnie jedna z najpopularniejszych grup rockowych na świecie. Zarówno fani gitarowego grania, jak i muzycy światowego formatu są zachwyceni młodszą wersją Led Zeppelin i ich talentem. Zdolności wokalisty formacji Josha Kiszki postanowili ocenić też nauczyciele śpiewu, którzy słyszeli w życiu już niejeden świetny głos.

Rob Halford oceniony przez nauczycielkę śpiewu
Rob Halford oceniony przez nauczycielkę śpiewu
Przeczytaj także Nauczycielka wokalu oceniła głos Roba Halforda: "Jego wokal jest niesamowicie seksowny!"

Greta Van Fleet: Nauczyciele wokalu ocenili zespół

Ken Tamplin postanowił włączyć sobie "Highway Tune" i sprawdzić, skąd wzięło się tak duże zainteresowanie chłopakami z Greta Van Fleet. Mężczyzna poznał się na zespole bardzo szybko, od razu porównał formację do Led Zeppelin, a wokal Josha do Roberta Planta. Jednak nauczyciel podkreślił, że chociaż muzyka brzmi bardzo podobnie, to zespół naśladuje swoich idoli w dobry sposób. Uznał, że istnieją inne kapele, które również czerpią z Page'a i spółki. Wśród nich wymienił chociażby Royal Blood. Zapewnił, że młodzi muzycy wkrótce znajdą swoją drogę i to tylko pierwsza faza ich kariery. 

Sam Johnson z kolei zdecydował się na ocenę utworu "When The Curtain Falls" w wersji live. Nikogo nie zdziwi fakt, że również porównał wokal Kiszki do Planta i brzmienie Grety Van Fleet do Led Zeppelin. Podobnie jak w przypadku Tamplina obyło się bez kąśliwych uwag na temat "zgapiania" od legend rocka, a mężczyzna zauważył nawet, że w głosie Josha są rzeczy, których nie słyszał nigdy wcześniej.

Zobacz też: >>10 ciekawostek o grupie Greta Van Fleet<<

Tagi: Duperele