Nazareth ma nowy głos!

Magda Słomka
17.02.2015 15:34
Nazareth ma nowy głos! Fot. Roger Goodgroves / Music Pics / REX / EAST NEWS + Miszcz Pejnta powrócił

Nazareth już otrząsnął się po stracie kolejnego wokalisty. Kto został trzecim głosem kapeli na przestrzeni dwóch lat?

Linton Osborne, który w 2014 roku zastąpił Dana McCafferty’ego, w styczniu 2015 opuścił zespół. Artysta wytłumaczył, że „to po prostu nie wyszło”.

Nowym wokalistą szkockiej kapeli został członek zespołu Persian Risk - Carl Sentance!

Basista Nazareth, Pete Agnew, cieszy się z wyboru, jakiego dokonała kapela.

Mamy wielką przyjemność przedstawić wam naszego nowego wokalistę – Carla Sentance’a. Przyglądaliśmy się mu z daleka od jakiegoś czasu i bardzo spodobało nam się to, co zobaczyliśmy.

Zespół zaintrygowany talentem piosenkarza postanowił zaprosić go na przesłuchania do studia, by wykonał kilka piosenek przed muzykami.

Carl przyszedł i rzucił nas na kolana w połowie pierwszego utworu. Już wtedy zaoferowaliśmy mu pracę, a on ją przyjął. Możecie sobie wyobrazić, jak bardzo pragniemy wkroczyć do studia żeby zacząć próby, ale musimy trochę poczekać ze względu na wcześniej podjęte zobowiązania naszego nowego wokalisty.

Nazareth rozpocznie zatem prace nad nowym materiałem najwcześniej w kwietniu 2015 roku.

Jeżeli wysyłaliście nagrania waszego wokalu do członków grupy, to basista bardzo dziękuje Wam za te materiały i życzy wszystkiego najlepszego w dalszej karierze...

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.