Nazareth znowu bez wokalisty

Magda Słomka
19.01.2015 18:36
Nazareth znowu bez wokalisty Fot. Roger Goodgroves / Music Pics / REX / EAST NEWS + Miszcz Pejnta w szczytowej formie

Linton Osborne, który w 2014 roku zastąpił Dana McCafferty’ego, opuścił zespół. Jak się wytłumaczył?

Według Osborne’a „To nie wyszło”. Tak po prostu. Młody wokalista poinformował fanów o decyzji na swoim Facebookowym profilu.

Nie jestem już członkiem zespołu Nazareth. To nie wyszło. Chciałbym podziękować Pete’owi, Jimmiemu i Lee za otrzymanie takiej możliwości. Wyrazy wdzięczności należą się także Danowi za jego wsparcie i zachęcanie mnie do działania. Przede wszystkim, pragnę podziękować fanom – jesteście czymś więcej i to właśnie ze względu na was to wszystko było czegoś warte. Mam nadzieję, że kiedyś zobaczymy się znowu, tym razem na którymś z moich własnych koncertów. Chciałbym również życzyć mojemu następcy fantastycznego 2015 roku i wszystkiego najlepszego.

nazareth fb

Linton zastąpił oryginalnego członka zespołu, Dana McCafferty’ego, który ze względów zdrowotnych był zmuszony przejść na emeryturę i opuścić grupę 28 sierpnia 2013 roku. Młody piosenkarz został wybrany przez zespół 22 lutego 2014 roku. Fani zaakceptowali go, zmiana członka kapeli nierzadko wiąże się z ryzykiem i bywa loterią.

Osborne wystąpił na szeregu koncertów grupy Nazareth w 2014 roku, jednak kilka ostatnich występów przed końcem roku zostało odwołanych ze względu na infekcję gardła Lintona.

Wszyscy myśleliśmy, że nowy wokalista uratuje przyszłość Nazareth, jednak kolejny raz stoi ona pod znakiem zapytania... Do tej pory nie ogłoszono co będzie dalej z karierą szkockiego zespołu.

A może ktoś z Was zgłosi się na ochotnika i zostanie trzecim wokalistą kapeli na przestrzeni dwóch lat? ;)

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.