Nergal: Me And That Man spowodował, że jestem spragniony nowego materiału Behemotha
Aleksandra Degórska
17.03.2017 16:59
Nergal: Me And That Man spowodował, że jestem spragniony nowego materiału Behemotha Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem pojawią się nowe brzmienia od kapeli. Co Nergal zdradził o nadchodzącym wydawnictwie?

Ostatni krążek Behemotha spotkał się z naprawdę gorącym przyjęciem. Album „The Satanist” z 2014 zadebiutował na 34. pozycji na liście Billboard 200 i fani już chcieliby kolejnej płyty.

Nergal ciągle publikuje nagrania, w których zdradza, że pracuje nad nowym materiałem. Jednak zapewne bluesowo-folkowy projekt Me and That Man odciągnął muzyka od pisania na potrzeby Behemotha. 24 marca 2017 roku Nergal i Porter wydadzą krążek zatytułowany „Songs Of Love And Death.

Nergal wyznał jednak, że Behemoth właśnie pracuje nad nowym materiałem i muzyk ostatnio jest naprawdę bardzo kreatywny:

Gdy już zrobiłem Me And That Man poczułem się spragniony nowego materiału od Behemotha. Jest trochę inaczej.

Nergal przyznał, że cały czas się rozwija i tworząc nowy materiał zauważył, że różni się one od tego co tworzył wcześniej:

To ekscytujące. Mamy kilka zaczętych utworów, niektóre są skończone - ale z niczym się nie śpieszymy. Chcemy być pewni, że wszyscy mają takie same zdanie, każdy jest zadowolony z procesu i czujemy się komfortowo z tego co powstaje.

Fani nie powinni się zamartwiać, że w związku z projektem Nergala Behemoth zacznie teraz grać bluesa:

Do wszystkich osób, które nie są zadowolone z tego, że mam ten projekt - spokojnie. Behemoth idzie do przodu i mogę się założyć, że jest lepiej niż kiedykolwiek. Bądźcie cierpliwi. Muszę najpierw to zrobić, potem wrócę i stworzę coś co jest znowu spektakularne.

Zapewne minie trochę czasu zanim dowiemy się nieco więcej na temat studyjnego krążka. Tymczasem Nergal zdradził, że Behemoth właśnie miksuje koncertowy materiał skupiający się na trasie promującej album „The Satanist”. Jak na razie nie znamy daty premiery tego wydawnictwa.

Czekacie na nowy studyjny krążek od Behemotha?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.