14.02.2017 15:56

Nergal i John Porter udostępnili singiel i klip do „Ain't Much Loving”

Muzycy postanowili na walentynki sprezentować swoim fanom wyjątkowy prezent - oto najnowszy utwór, do którego powstał teledysk.

Nergal i John Porter udostępnili singiel i klip do „Ain't Much Loving”
foto: kadr z wideo

Me And That Man to projekt muzyka Behemotha i Johna Portera, którzy wydadzą 24 marca 2017 roku krążek pod tytułem „Songs Of Love And Death. Pierwszym singlem stał się utwór „Cyrulik Jack” (angielska wersja „My Church Is Black”). Obok Nergala i Johna w składzie Me And That Man znaleźli się również Wojtek Mazolewski na basie i kontrabasie oraz Łukasz Kumański na instrumentach perkusyjnych.

„Ain't Much Loving” to tytuł drugiego singla pochodzącego z albumu. Tak o tym utworze wypowiedział się Adam Nergal Darski:

"

Numer opowiada o drodze na jaką decydujemy się podejmując dojrzałe życiowe decyzje. Droga ta jest niekoniecznie prosta, niekoniecznie łatwa, brakuje na niej rodziców, którzy otoczyliby nas swoją miłością i prowadzili za rękę. Jesteśmy sami i bierzemy pełną odpowiedzialność za decyzje, które podejmujemy... no i znowu ta miłość. Często jej nie ma... a jeśli się pojawia to i tak jej nie rozumiemy mimo usilnych starań. "

Sprawdźcie, jak prezentuje się ta kompozycja, do której powstał klip z muzykami w roli głównej:

John Porter wypowiadając się na temat nowej płyty podkreślił, że jest to ciekawe i nowe doświadczenie:

"

Projekt Me And That Man to dwóch samotnych facetów, którzy znaleźli się w miejscu, w którym nie byli nigdy wcześniej, nagle poznają się i podają sobie ręce. To pokazuje, jak muzyka zbliża: dwóch zupełnie obcych ludzi rozpoczyna wspólną, artystyczną przygodę. Nie było to łatwe, ale obydwaj zdecydowaliśmy, że nie pójdziemy na żadne kompromisy, które są nieodłącznym niebezpieczeństwem każdej muzycznej współpracy. Na szczęście wiemy, że w tym przypadku, tym lepiej dla nas. "

Jak oceniacie 2. singiel Me And That Man?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News John Porter Adam Nergal Darski