Nergal o wykorzystaniu swojego wizerunku w dokumencie o pedofilli "Wyciągnę konsekwencje"
21.05.2020 15:12
Nergal o wykorzystaniu swojego wizerunku w dokumencie o pedofilli "Wyciągnę konsekwencje" Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Twórca dokumentu o aferze w sopockim klubie zarzucił wielu gwiazdom to, że bawiły się w miejscu, w którym dochodziło do pedofilii. Oskarżenia zostały wymierzone również w stronę Nergala.

20 maja 2020 na TVP pokazało dokument "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego. W filmie poruszono temat afery w klubie Zatoka Sztuki w Sopocie, w którym miało dochodzić do molestowania nastolatek.

Nergal pojawił się w dokumencie "Nic się nie stało". Muzyk chce wyciągnąć konsekwencje

Po emisji dokumentu, doszło do debaty, podczas której twórca dokumentu oskarżył wiele znanych osobowości z polskiego show-biznesu o odwiedzanie klubu, w którym miało dojść do pedofilii. Sporo gwiazd szybko skomentowało sprawę w swoich social mediach, m.in. Kuba Wojewódzki postanowił podać do sądu Latkowskiego i TVP. Reżyser "Nic się nie stało" pokazał w dokumencie Nergala, który bawił się w klubie. Lider Behemotha nie przemilczał sprawy. 

Zobacz także: Wojewódzki i inne gwiazdy odpowiadają na oskarżenia Latkowskiego po "Nic się nie stało". "Idę z tobą i TVP do sądu"

Nergal udostępnił kadr z filmu "Nic się nie stało", w którym został pokazany jak bawi się w Zatoce Sztuki i wyznał, że nie ma nic wspólnego z aferą kryminalną w sopockim klubie. Co więcej, Nergal zamierza wyciągnąć konsekwencje.

Zobacz także: Nergal krytykuje majowe wybory prezydenckie. Pokazał zdjęcie trumny 

W dokumencie pokazano również Natalię Siwiec, Radosława Majdana, którzy również wydali oświadczenia tłumacząc, że nie mają nic wspólnego z aferą w Zatoce Sztuki. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.