21.05.2020 15:12

Nergal o wykorzystaniu swojego wizerunku w dokumencie o pedofilli "Wyciągnę konsekwencje"

Twórca dokumentu o aferze w sopockim klubie zarzucił wielu gwiazdom to, że bawiły się w miejscu, w którym dochodziło do pedofilii. Oskarżenia zostały wymierzone również w stronę Nergala.

Nergal w dokumencie Nic się nie stało
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

20 maja 2020 na TVP pokazało dokument "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego. W filmie poruszono temat afery w klubie Zatoka Sztuki w Sopocie, w którym miało dochodzić do molestowania nastolatek.

Nergal pojawił się w dokumencie "Nic się nie stało". Muzyk chce wyciągnąć konsekwencje

Po emisji dokumentu, doszło do debaty, podczas której twórca dokumentu oskarżył wiele znanych osobowości z polskiego show-biznesu o odwiedzanie klubu, w którym miało dojść do pedofilii. Sporo gwiazd szybko skomentowało sprawę w swoich social mediach, m.in. Kuba Wojewódzki postanowił podać do sądu Latkowskiego i TVP. Reżyser "Nic się nie stało" pokazał w dokumencie Nergala, który bawił się w klubie. Lider Behemotha nie przemilczał sprawy. 

Zobacz także: Wojewódzki i inne gwiazdy odpowiadają na oskarżenia Latkowskiego po "Nic się nie stało". "Idę z tobą i TVP do sądu"

Nergal udostępnił kadr z filmu "Nic się nie stało", w którym został pokazany jak bawi się w Zatoce Sztuki i wyznał, że nie ma nic wspólnego z aferą kryminalną w sopockim klubie. Co więcej, Nergal zamierza wyciągnąć konsekwencje.

Zobacz także: Nergal krytykuje majowe wybory prezydenckie. Pokazał zdjęcie trumny 

W dokumencie pokazano również Natalię Siwiec, Radosława Majdana, którzy również wydali oświadczenia tłumacząc, że nie mają nic wspólnego z aferą w Zatoce Sztuki. 

Tagi: Rock News Adam Nergal Darski